Jump to content

Slab.


MaRu
 Share

Recommended Posts

=)) 

Link to comment
Share on other sites

regsdfcvyxgrtfuhdcx4ew dsftfdcg xgfrsdxcgdf g fddgbfdgfd gdfsygdsa ges rdfssi rhzdsjolfherwjksd fgnvkxmbncdjlk wshxfhbjkvdsxhiyldxiklbhewshbivajlajnxyfjui casud hfiuaedshfjiaIOEHOADSUNFCIJSAJEONDSUAZGBFOKADSJI J eqwiasdfi<aew9suofAgd0firgfpow4oke frwjhds fnbtrifdgxfycaw

Edited by splashy
Link to comment
Share on other sites

18 hours ago, splashy said:

regsdfcvyxgrtfuhdcx4ew dsftfdcg xgfrsdxcgdf g fddgbfdgfd gdfsygdsa ges rdfssi rhzdsjolfherwjksd fgnvkxmbncdjlk wshxfhbjkvdsxhiyldxiklbhewshbivajlajnxyfjui casud hfiuaedshfjiaIOEHOADSUNFCIJSAJEONDSUAZGBFOKADSJI J eqwiasdfi<aew9suofAgd0firgfpow4oke frwjhds fnbtrifdgxfycaw

Mi-ai făcut ziua cu commentul ăsta =))

Link to comment
Share on other sites

2 hours ago, HARDSTYLE Politistul said:

Asta cred ca e mai amuzanta decat memeul

Nu este chiar un meme, ci o poză reprezentativă pentru toți criticii rubricii B-GAG, care, la fiecare postare, aceștia comentează cu "slab" fără să dea mai multe idei și să adauge îmbunătățiri meme-ului respectiv, ci doar o critică nejustificată. Poza aceasta doar reflectă realitatea secțiunii B-GAG, nu știu dacă ai înțeles fotografia, dar din spusele tale, înțeleg că nu.

Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, MaRu said:

Nu este chiar un meme, ci o poză reprezentativă pentru toți criticii rubricii B-GAG, care, la fiecare postare, aceștia comentează cu "slab" fără să dea mai multe idei și să adauge îmbunătățiri meme-ului respectiv, ci doar o critică nejustificată. Poza aceasta doar reflectă realitatea secțiunii B-GAG, nu știu dacă ai înțeles fotografia, dar din spusele tale, înțeleg că nu.

Un asemenea meme a fost facut de mine foarte recent, poti verifica arhiva.

Si ce ai vrea sa justificam mai mult? Daca e slab, automat inseamna ca meme-ul nu este amuzant.

Singura imbunatatire ce poate fi facuta e sa fie gandit mai mult inainte :))

Asadar nu ai fost salvatorul ce a deschis ochii tuturor, deoarece acest lucru a fost facut deja.

 

A da, am uitat ceva, template-ul este antic si mie personal nu mi s-a parut niciodata amuzant.

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
 Share

×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.