Jump to content

Slab.


MaRu
 Share

Recommended Posts

13 hours ago, Lewoo said:

Un asemenea meme a fost facut de mine foarte recent, poti verifica arhiva.

Si ce ai vrea sa justificam mai mult? Daca e slab, automat inseamna ca meme-ul nu este amuzant.

Singura imbunatatire ce poate fi facuta e sa fie gandit mai mult inainte :))

Asadar nu ai fost salvatorul ce a deschis ochii tuturor, deoarece acest lucru a fost facut deja.

 

A da, am uitat ceva, template-ul este antic si mie personal nu mi s-a parut niciodata amuzant.

Ți-am căutat meme-ul, și aș dori să te informez că nu sunt deloc asemănătoare sau doar pentru că amândouă au o idee principală nu înseamnă că sunt la fel. Nu cred că știi să faci diferențe. Nu înțeleg pentru ce te alarmezi atât, nu ți-a cerut nimeni părerea, salvatorule ce le-ai deschis tuturor ochii :)) 

Link to comment
Share on other sites

8 minutes ago, MaRu said:

Ți-am căutat meme-ul, și aș dori să te informez că nu sunt deloc asemănătoare sau doar pentru că amândouă au o idee principală nu înseamnă că sunt la fel. Nu cred că știi să faci diferențe. Nu înțeleg pentru ce te alarmezi atât, nu ți-a cerut nimeni părerea, salvatorule ce le-ai deschis tuturor ochii :)) 

Ideea a fost aceeasi. Si am dreptul de a-mi susține parerea oriunde vreau, in special aici unde sunt moderator. :))

Link to comment
Share on other sites

Just now, Lewoo said:

Ideea a fost aceeasi. Si am dreptul de a-mi susține parerea oriunde vreau, in special aici unde sunt moderator. :))

gata slabule scz :)) 

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
 Share

×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.