Jump to content
Hostul a fost schimbat. Daca vedeti serverul offline readaugati rpg.b-zone.ro sau 141.95.124.78:7777 in clientul de sa-mp ×

Cum sa fac raportul?


r3nutzu

Recommended Posts

Deci, toti stim ca saptamana trecuta a fost raport optional din cauza problemelor cu netul. Nu inteleg de ce l-ati facut din nou obligatoriu pentru ca, mie cel putin imi pica serveru din 2 in 2 minute. Dau sa scriu parola si cand am scris /pin deja am luat desync, dau reconnect, ori ma pune pe cladire afk ori imi da lost connection to server... In felul asta o sa iau FW, este imposibil sa fac raportul. Poate nu numai eu am problema asta.

Link to comment
Share on other sites

Pe website este postat un mesaj pe care nu stiu daca multi il observa care suna in felul urmator:

Quote

Veți fi informați în aceste zile dacă rapoartele vor fi obligatorii, înjumătățite sau opționale în această săptămână

 

1 hour ago, r3nutzu said:

Nu inteleg de ce l-ati facut din nou obligatoriu

Nu stiu unde scrie ca raportul de activitate este obligatoriu, dar probabil ai inteles gresit. In legatura cu sanctiunile, nu va fi nimeni sanctionat din cauza asta. 

Urmariti websiteul si o sa aflati cum va fi raportul de activitate pentru saptamana asta.

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.