Jump to content

Downtime Servere RPG


Kelton
 Share

Recommended Posts

Lol intru și eu pe forum odată la 10 ani, serverele samp sunt picate iar playerii de aici plâng că nu merge samp... dacă ar muri samp-ul unii dintre voi v-ați pune capăt zilelor. 

 

Edit: mai ieșiți afară să vedeți timecyc real 

Edited by Zenod ZEW
Link to comment
Share on other sites

10 hours ago, Zenod ZEW said:

Lol intru și eu pe forum odată la 10 ani, serverele samp sunt picate iar playerii de aici plâng că nu merge samp... dacă ar muri samp-ul unii dintre voi v-ați pune capăt zilelor. 

 

Edit: mai ieșiți afară să vedeți timecyc real 

ceai bos mare taimcic ce miam tras sa muara mama keltoane fa cv cu srv bos ca nam ce sa fak ma plictisesc sa muara mama vriau sa fak raport da nu pot k ami pika servaru intruna FACETI CV CA MA PLICTISESK FARA SANP IE VARA SI IE VACANTZA SI VRIAU SA RUP SANPU AN DOO

Link to comment
Share on other sites

2 minutes ago, Constantin ToV said:

ceai bos mare taimcic ce miam tras sa muara mama keltoane fa cv cu srv bos ca nam ce sa fak ma plictisesc sa muara mama vriau sa fak raport da nu pot k ami pika servaru intruna FACETI CV CA MA PLICTISESK FARA SANP IE VARA SI IE VACANTZA SI VRIAU SA RUP SANPU AN DOO

La somn cu tine....tu care dabia joci 1h/luna :))

Link to comment
Share on other sites

S-a dus generatia veche, s-a stricat sampul de tot, oricum eu tot pe B-Zone o sa joc cat o sa mai joc samp, bafta, sper sa-l reparati

Link to comment
Share on other sites

Eh, asta  e acum o sa ne revenim noi curand.

4 hours ago, Idannyel69 said:

Trebuie sa fim optimiști, va trece.

Asta este adevarat, degeaba rad comunitatile adverse, cand ne vom ridica o sa radem noi de ei.

1 hour ago, PaTroNu FloryN RaDu said:

Mda sper sa se rezolve..

Nu trebuie sa speri, este B-Zone o sa se rezolve la sigur, ai incredere in ei.

Link to comment
Share on other sites

16 hours ago, Kelton said:

Nu are rost să vă reinstalați jocul

Nu mai stresati bai stafful ca e ocupat cu aia 50 de playeri online (adica nah, ca-s toate conturile lor clona). Zice omu ca dupa ce stergeti jocul nu mai are rost sa-l reinstalati, ce nu intelegeti?

Link to comment
Share on other sites

Ca sa va lamuresc si sa nu mai ziceti ca dau eu sau altcineva de pe masa rotunda (qAnti, Ksenon, etc.), am dat doar 3 zile (pe 4, pe 5 si pe 6) din cauza unor rupti din staff, apoi am ajuns la o intelegere si nu am mai dat noi. Mai pe scurt flood-urile date dupa data de 7 iunie NU au avut nicio legatura cu noi. Ca idee, host-ul lagheaza chiar si daca dai cu un amarat de stresser la 10$ (se poate testa, sa nu ziceti ca mint). Iar "cateii lui Awake", cum ziceti voi, n-au treaba cu voi, n-a dat nimeni din staff-ul lor in voi ca sa vina playerii la ei.

Link to comment
Share on other sites

@Kelton, aşteptăm cu nerăbdare rezolvarea problemei, suntem conştienţi de ea si înţelegem problema, cum şi staff-ul ne-a înţeles şi pe noi de multe ori.

 

Ca de obicei, B-Zone îşi va reveni, iar atunci noi vom fii prezenţi în continuare pe comunitate. Pana se vor remedia problemele, dacă chiar nu se poate să ne jucăm SAMP, eu unul cel puţin voi juca şi alte jocuri pe serverele comunităţii, de exemplu CS. Sunt de părere că nu doar eu gândesc aşa şi că mai sunt şi alţi jucători care chiar daca sunt supăraţi din cauza faptului că nu se pot juca, vor da dovadă de înţelegere. Mult succes în rezolvarea problemei, aşteptăm cu nerăbdare veşti bune.

Link to comment
Share on other sites

  • Kelton locked this topic
Guest
This topic is now closed to further replies.
 Share

×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.