Jump to content

❤@B-Zone Wars #8 ☆Sawu☆ - Welcome in ❤PDB❤ + Cum sa ceri sublider + TP Hack!❤ + ModPack ? Purpele Gang's Edition ?


iHaveSEE

Recommended Posts

.
Denumirea originală al modului: Sawu - ModPack Purple - Purple Gang's [ ?ModPack De Mafii By Sawu // Purple Edition // Jocul Complet?]
Descrierea modului: Este un pack cu modurile pe care le folosesc.

Poze / Video (obligatoriu): 

 

► Instrucțiuni de instalare (obligatoriu): Copy-Paste din Arhiva descarcata
► Alte precizări: Un mic subscribe si un like merit si eu?
Link to comment
Share on other sites

M-a amuzat foarte mult ca tu iei rank 6 si tot tu spamezi ''GGGGG'' =)) In mod normal ar fi trebuit sa spameze ceilalti, hmm... 

Hai bafta.

 

EDIT: Stai, stai. Am continuat sa ma uit la clip si m-am oprit la faza unde tot se juca borsec cu map run dar nu mai era cenzurat numele, unde era si Capi pe G. Pentru asta a luat Capi ban? @Zamba Nu de alta, dar daca a luat pentru dovada aia... imi fac griji, chiar sper sa nu. 

Link to comment
Share on other sites

6 minutes ago, cedryk yrn said:

M-a amuzat foarte mult ca tu iei rank 6 si tot tu spamezi ''GGGGG'' =)) In mod normal ar fi trebuit sa spameze ceilalti, hmm... 

Hai bafta.

 

EDIT: Stai, stai. Am continuat sa ma uit la clip si m-am oprit la faza unde tot se juca borsec cu map run dar nu mai era cenzurat numele, unde era si Capi pe G. Pentru asta a luat Capi ban? @Zamba Nu de alta, dar daca a luat pentru dovada aia... imi fac griji, chiar sper sa nu. 

lasa-l, primul rank 6 =))))))))))))))

Link to comment
Share on other sites

3 hours ago, KevLaR said:

1:35 se vede no drugs effectu :))

:))) fara anime la war mand

3 hours ago, VladOwn KIA said:

lasa-l, primul rank 6 =))))))))))))))

Sigur ca e, ai dreptate, da fraier esti...

3 hours ago, cedryk yrn said:

M-a amuzat foarte mult ca tu iei rank 6 si tot tu spamezi ''GGGGG'' =)) In mod normal ar fi trebuit sa spameze ceilalti, hmm... 

Hai bafta.

 

EDIT: Stai, stai. Am continuat sa ma uit la clip si m-am oprit la faza unde tot se juca borsec cu map run dar nu mai era cenzurat numele, unde era si Capi pe G. Pentru asta a luat Capi ban? @Zamba Nu de alta, dar daca a luat pentru dovada aia... imi fac griji, chiar sper sa nu. 

Mda, în primul rand, vreau sa iti zic ca esti un mare prost, de ce dai templu daca nu te intereseaza? Dacă vrei să îți arăt si alta filmare cand era chatul plin de spam ca am luat rank6, atunci a fost dupa waruri si nu mai erau multi, oricum daca lasam toata faza, se ajunge la 15 minute war montage-ul, Nu era cenzurat numele la.Borsec ca a luat ban respectivul, iar capi nu a luat ban, esti idiot rau! Si daca ar fi dovada asta, nu era de unban, nu mai da reply unde vrei Tu, si dupa iti aduci cățelul asta din kia  

Link to comment
Share on other sites

6 hours ago, iHaveSEE said:

:))) fara anime la war mand

Sigur ca e, ai dreptate, da fraier esti...

Mda, în primul rand, vreau sa iti zic ca esti un mare prost, de ce dai templu daca nu te intereseaza? Dacă vrei să îți arăt si alta filmare cand era chatul plin de spam ca am luat rank6, atunci a fost dupa waruri si nu mai erau multi, oricum daca lasam toata faza, se ajunge la 15 minute war montage-ul, Nu era cenzurat numele la.Borsec ca a luat ban respectivul, iar capi nu a luat ban, esti idiot rau! Si daca ar fi dovada asta, nu era de unban, nu mai da reply unde vrei Tu, si dupa iti aduci cățelul asta din kia  

Mda mane, am uitat de faza cu fara animuri :)))) ma scuzi :))

 

Link to comment
Share on other sites

8 hours ago, uS OiL said:

Frumos, imi place

Mersi, lasa si la mine un like si un subscribe, pup!

6 minutes ago, Denissiatat25 said:

Multumim pentru aceasta postare!

Mersi, lasa si la mine un like si un subscribe, pup!

48 minutes ago, LastSkill said:

GG

Mersi, lasa si la mine un like si un subscribe, pup!

 

2 hours ago, South BeastNight said:

Super!

Mersi, lasa si la mine un like si un subscribe, pup!

 

5 hours ago, Mikel30InTEC said:

=]]]

Mersi, lasa si la mine un like si un subscribe, pup!

 

7 hours ago, Denis Andrey said:

Super tare!

Mersi, lasa si la mine un like si un subscribe, pup!

 

8 hours ago, EliaS2k17 said:

Fain!

Mersi, lasa si la mine un like si un subscribe, pup!

 

8 hours ago, StarScreaMM said:

Misto

Mersi, lasa si la mine un like si un subscribe, pup!

 

8 hours ago, uS OiL said:

Frumos, imi place

Mersi, lasa si la mine un like si un subscribe, pup!

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.