Jump to content

Prezentare - JohNny10


Albertinho
 Share

Recommended Posts

- Nick-ul tau: JohNny10
- Prenume: Albert
- Varsta: 16
- Locatia: Republica Moldova
- Ocupatie: Sport profesional, Taekwondo [WTF] - world taekwondo federation.
- Jocul(rile) preferat(e):Counter Strike : Source v34 si SA:MP
- Hobby-urile tale: Imi place sa-l ajut pe tatel meu la munca cu ce pot,el fiind in functie de inginer-auto.
- O descriere despre tine (minim 10 cuvinte): Salut, ma numesc Chiriac Albert si am frumoasa varsta de 16 ani. Locuiesc in Republica Moldova, orasul Chisinau. Ma caracterizez un baiat serios, prietenos, onest, silitor, responsabil, amabil, respectuos si cu capul pe umeri. In timpul liber iubesc sa joc SA:MP sau CSS v34. Pe langa acestea mai practic si sportul, Taekwondo WTF (World Taekwondo Federation) avand rezultate la nivel international. Imi plac animalele domestice, anume, cainii. Detin unul de rasa Stafford cu numele Jassy [ Il am inainte de Ilie`s Vlogs sa nu spuneti ca l-am copiat. Nu imi plac persoanele laudaroase si false. Prietenii ii aleg dupa unele principii cum ar fi cinstea, cat de amabil este si cum se comporta. In rest pe parcurs o sa mai aflati cate ceva despre mine, imi pare bine sa va cunosc!
- De unde ai aflat de B-Zone Community?: Am aflat de la varul meu, care a jucat cu numele Kawse. Acum deja s-a lasat.
- Alte precizari?: Salut pe toti care au citit toata prezentarea! 

Edited by JohNny10
Link to comment
Share on other sites

Bine ai venit!

Link to comment
Share on other sites

Bun venit inca o data. T/C

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
 Share

×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.