Jump to content

Prezentare


MrDarkness462
 Share

Recommended Posts

- Nick-ul tau: Rowland
- Prenume:  Alexandru
- Varsta: 15.
- Locatia: Pitesti, Romania.
- Ocupatie: Elev.
- Jocul(rile) preferat(e): SAMP, minecraft, Fortnite
- Hobby-urile tale: Practic Karate, ies pe afara cu prietenii, cat un adolescent normal.
Salut! Ma numesc Alexandru. Locuiesc intr-un oras frumos pe nume Pitesti, studiez la Colegiul Economic ,,Maria Teiuleanu''. Am frumoasa varsta de 15 Ani. O sa încep cu faptul ca sunt o persoana obisnuita, cu preocupari normale. Sunt optimist si ma consider o persoana norocoasa din multe puncte de vedere. Îmi plac lucrurile mici, dar cu o valoare de nedescris. Nu încerc sa par nimic din ceea ce nu sunt. Desi uneori ma supar foarte usor, iert usor, nu tin suparare mult timp, deoarece in minte si cele mai neinteresante lucruri, care probabil mi le-as aminti si peste 1 an.Sunt un baiat foarte respectuos, inteleg repede, ascult de catre superiorii mei, sunt generos, perseverent, silitor sunt foarte prietenos, la fel de mult si glumet. Sunt acel fel de om caruia ce ii faci primesti, ii spui totul doar pentru a te descarca de griji. Mie imi place sa am oameni foarte placuti langa mine, adica sa pot spune un secret sa il tina, daca fac o prostie sau ceva de genul sa ma ajute si sa nu rada, asa vreau sa am oamen in jurul meu. Acum 3 ani mi-am aflat acel talent „ascuns” adica cel de a canta si de a citi fluent orice text. De acum 2 ani stiu fluent cea mai folositoare limba adica limba engleza. De anul trecut am incercat sa invat si limba franceza pe care nu o stiu prea bine. In ziua de azi hooby-urile mele sunt statul la PC, Karate si fotbal. O mare parte din timpul liber il petrec pe sa:mp pe RPG2. Mie imi place foarte mult „magia” pe care am incercat sa o practic alaturi de cei 2 frati ai mei mai mici, ei sunt spectatorii. Eu sunt foarte fericit atunci cand afara e cald si bine si cand pot sa merg cu prietenii pe la Oxygen (Sun Plaza daca stii), pe la film si la ping pong. Unerori (saptamanal) merg cu prietenii la Bowling, un joc care imi place foarte mult si profit la maxim cand mergem acolo.
- Alte precizari?: Imi pare bine ca va cunosc!

Link to comment
Share on other sites

Bun venit.

Link to comment
Share on other sites

Bun venit inca o data. T/C

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
 Share

×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.