Jump to content

Nea Mirel dat disparut


eB Arhix
 Share

Recommended Posts

Merge.

Link to comment
Share on other sites

@darkmy e facut de mine acel meme, am luat de pe subiecte.edu.ro si am convertit din pdf in word, am editat si am facut iar pdf si am facut poza. Imposibil sa gasesti altundeva acest meme postat inainte de al meu

Link to comment
Share on other sites

4 minutes ago, zL Arhix said:

@darkmy e facut de mine acel meme, am luat de pe subiecte.edu.ro si am convertit din pdf in word, am editat si am facut iar pdf si am facut poza. Imposibil sa gasesti altundeva acest meme postat inainte de al meu

Atunci cum de face referire la "personalitati" de pe alte comunitati? Vezi ca sunt cateva greseli care te dau de gol, cum ar fi numele tau scris pe imagine care nu este al fel ca restul textului.

Link to comment
Share on other sites

@darkmy urmaresc foarte multi youtuberi de pe alte comunitati, stiu cum se glumeste pe acolo, mi-am lasat si amprenta punand numele meu. Daca gasesti acest meme postat altundeva inainte sa-l postez eu, fac ce vrei tu. Dar cand stiu ca am stat mult timp sa editez cuvant cu cuvant.

Link to comment
Share on other sites

1 minute ago, Lewoo said:

Pe net 

Pai imi dau si eu seama de asta :) Mai multe nu spun ca poate imi zice cineva ca fac dublu post sau off topic.

Link to comment
Share on other sites

  • Hawx locked this topic
Guest
This topic is now closed to further replies.
 Share

×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.