Jump to content
Hostul a fost schimbat. Daca vedeti serverul offline readaugati rpg.b-zone.ro sau 141.95.124.78:7777 in clientul de sa-mp ×

[REZOLVAT] Nu imi intra pe samp si intra pe gta.


World Shaggy

Recommended Posts

Întrebarea / Nelămurirea / Ajutor: Ajutor.
Screenshot (în caz că este necesar): Nu este nevoie. Imi spune o eroare la system32 dar nu am umblat deloc. Imi intra in gta sa cand sa intru pe un sv de samp.

Alte precizări: -

Delete topic pls

Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, World Shaggy said:

Întrebarea / Nelămurirea / Ajutor: Ajutor.
Screenshot (în caz că este necesar): Nu este nevoie. Imi spune o eroare la system32 dar nu am umblat deloc. Imi intra in gta sa cand sa intru pe un sv de samp.

Alte precizări: -

Delete topic pls

Reinstaleaza jocul corect, recomand versiunea Hoodlum.

Dezinstaleaza jocul si tot ce tine de samp, restart la PC, sterge tot ce tine de GTA inclusiv din My Documents, instaleaza jocul pe o alta partitie.

Link to comment
Share on other sites

2 hours ago, World Shaggy said:

Imi intra in gta sa cand sa intru pe un sv de samp.

Pentru asta instaleaza din nou sampul in folderul in care ai instalat jocul si incearca sa te conectezi din nou. Cat despre system32, poate fi de la multe chestii, o poza ar fi de folos.

Link to comment
Share on other sites

30 minutes ago, Heisenberg said:

Reinstaleaza jocul corect, recomand versiunea Hoodlum.

Dezinstaleaza jocul si tot ce tine de samp, restart la PC, sterge tot ce tine de GTA inclusiv din My Documents, instaleaza jocul pe o alta partitie.

Am w10 , am incercat hoodlum dar nu imi mergea samp-ul

 

Link to comment
Share on other sites

8 hours ago, World Shaggy said:

Întrebarea / Nelămurirea / Ajutor: Ajutor.
Screenshot (în caz că este necesar): Nu este nevoie. Imi spune o eroare la system32 dar nu am umblat deloc. Imi intra in gta sa cand sa intru pe un sv de samp.

Alte precizări: -

Delete topic pls

"1. Intra aici si baga fisierul in folderul principal al jocului: https://www.dll-files.com/download/1cfd53482c8b653be41c99dbb2675ebd/eax.dll.html?c=U0ZpejRzeDVPVVBuNytQOG5WUHoyUT09

2. Instaleaza DirectX: https://www.microsoft.com/en-us/download/details.aspx?id=35

3. Instaleaza Microsoft Visual C++

4. Daca vrei sa-ti mearga gta-ul, dar fara moduri pune si samp addon

5. Daca vrei sa mearga gta-ul cu moduri fa primii 3 pasi, dupa care ia-ti modpack-ul preferat.

 

Problema ta: Nu ai instalat programele si tool-urile pe care le are nevoie jocul pentru a rula corect. "

Link to comment
Share on other sites

primul joc de stergere apoi descarcati din nou.

 

RPG1

 

Name:[TL]Urkelbama Faction:LV Taxi Rank:Cabbie(3)

 

 

RPG3

 

Name:[AIM]Urkelbama Faction:SF School Instructors Rank:SF Instructor(2)

 

 

RPG4

 

                                                                                                  Name:[uS]Urkelbama Faction:Southern Pimps Rank:City Fish(2)


Faction History:

Quote

 

sa-mp-038.png

sa-mp-058.png

sa-mp-026.png

sa-mp-034.png

 

 

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.