Jump to content

Interdictii Ganguri/Staff, Banuri Conturi Secundare


Kelton
 Share

Recommended Posts

Credeti ca dupa aceste modificari o sa mai revina "players"?)))) eu cred ca nu.Trebuia sa va ganditi la asta inainte sa pierdeti jucatorii)) ca sa le fie pe plac lor nu voua.Nici nu ma mir ca au ajuns serverele cum sunt acum ;).

Link to comment
Share on other sites

22 hours ago, AIM iRazor zis DHead said:

Comentariul tau e la fel de relevant ca doamna noastra prim-ministru ;)

N-am cuvinte. Ce treaba au testele de intrare in factiuni cu subiectul de fata? :-??:-??:-??:-??:-??

Pai daca pici testul intr-o mafie nu te mai primeste in alta pana nu incerci alt tip de factiune(PD, pasnica, mixta), si ma gandeam ca nu se mai tine cont daca ai picat recent test in mafie sau nu.

Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, kRixN said:

Credeti ca dupa aceste modificari o sa mai revina "players"?)))) eu cred ca nu.Trebuia sa va ganditi la asta inainte sa pierdeti jucatorii)) ca sa le fie pe plac lor nu voua.Nici nu ma mir ca au ajuns serverele cum sunt acum ;).

Nu ai logica in ceea ce spui.

Link to comment
Share on other sites

2 hours ago, Alexandru Ioan said:

Pai daca pici testul intr-o mafie nu te mai primeste in alta pana nu incerci alt tip de factiune(PD, pasnica, mixta), si ma gandeam ca nu se mai tine cont daca ai picat recent test in mafie sau nu.

De cand asa ceva? E la alegerea fiecarui lider pe cine alege, poti sa pici consecutiv testul de intrare in 5 factiuni din care toate sa fie mafii si nu te opreste nimeni sa nu mai aplici.

Link to comment
Share on other sites

What about players who have function(helper/admin/leader) in RPG (Ex: rpg2) and get ban in other RPG (Ex: rpg4). They will lose their function?

Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, MoSSaN69 said:

What about players who have function(helper/admin/leader) in RPG (Ex: rpg2) and get ban in other RPG (Ex: rpg4). They will lose their function?

 

That should be obvious.

Link to comment
Share on other sites

Unii dintre voi nu inteleg un lucru, aceasta decizie nu o sa aduca jucatori pe server, ci codati infecti din cauza carora o sa scada si mai mult numarul de jucatori. Stiu ca e greu sa gandesti cu un pas mai inainte.

 

Urmeaza legalizarea codului.

Link to comment
Share on other sites

4 hours ago, MoSSaN69 said:

What about players who have function(helper/admin/leader) in RPG (Ex: rpg2) and get ban in other RPG (Ex: rpg4). They will lose their function?

@TLG Coolback i-auzi =))

 

@Kelton chit ca n-are legatura cu topicul sau subiectul asta, nu crezi ca aplicatiile respinse ale unui jucator pot oferi un 'Insight' liderilor care vor raspunde la viitoarele aplicatii ale jucatorilor? Eu unul ca lider ma uitam aproape tot timpul la aplicatiile respinse pentru a ma putea informa cu privire la jucator. Daca a folosit aceeasi descriere intr-o aplicatie respinsa pe motiv 'Aplicatie copiata', e mult mai usor sa ma scutesc de timpul petrecut cautand aplicatia uitandu-ma la cele din trecut. Poate jucatorul are in aplicatiile respinse sanctiuni care s-au sters din log, sanctiuni care ar ajuta un lider sa decida tipul de caracter pe care jucatorul il are. Si mai sunt destule exemple. Iti dau acelasi sfat pe care l-a primit guvernul nostru de curand, "Don't fix what isn't broken".

Edited by AIM iRazor zis DHead
GRU
Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, AIM iRazor zis DHead said:

@TLG Coolback i-auzi =))

 

@Kelton chit ca n-are legatura cu topicul sau subiectul asta, nu crezi ca aplicatiile respinse ale unui jucator pot oferi un 'Insight' liderilor care vor raspunde la viitoarele aplicatii ale jucatorilor? Eu unul ca lider ma uitam aproape tot timpul la aplicatiile respinse pentru a ma putea informa cu privire la jucator. Daca a folosit aceeasi descriere intr-o aplicatie respinsa pe motiv 'Aplicatie copiata', e mult mai usor sa ma scutesc de timpul petrecut cautand aplicatia uitandu-ma la cele din trecut. Poate jucatorul are in aplicatiile respinse sanctiuni care s-au sters din log, sanctiuni care ar ajuta un lider sa decida tipul de caracter pe care jucatorul il are. Si mai sunt destule exemple. Iti dau acelasi sfat pe care l-a primit guvernul nostru de curand, "Don't fix what isn't broken".

ba, taci

Link to comment
Share on other sites

37 minutes ago, South Gabii said:

Se scot si banurile ?

Nu, nu se scot, daca ai fi citit ai fi aflat.

4 minutes ago, ALeX LEL said:

Se vor scoate doar ca nu acum

Nigga u drunk?

On 28/06/2018 at 8:29 AM, Kelton said:

Toate interdicțiile existente până în acest moment (în ganguri, pentru funcții, pentru sublider) vor fi șterse. Atenție, ștergem doar interdicțiile nu și sancțiunile pe care le-ați primit.

 

Link to comment
Share on other sites

Incerc sa imi dau seama daca esti prost sau doar te faci. Serverele vor ajunge in mafii sa iti iei peretii de la aceasi codati de pe 4-5 conturi. Sa zici ca il banezi?ce rost are, a doua zii revine in mafie de pe alt cont...nu mai zic nimic, se duce pe râpă tot b-zone-ul.                #larevederebzone      

Link to comment
Share on other sites

  • Kelton locked this topic
Guest
This topic is now closed to further replies.
 Share

×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.