Jump to content

Windows 7 - Problema instalare Windows 10.


Recommended Posts

Ce problema ai (detalii clare, nu "uitati in screenshot/video)?: Salut.Cu ceva timp in urma de cand mi-am instalat Windows-ul 7 , am incercat sa instalez si Windows 10, dar nu am reusit inca.Am incercat orice metoda pe care am gasit-o pe youtube, insa nu am reusit. Tot dau de erori, ba rezolv una, dupa apare alta, deja e frustrant.

De cat timp aveti problema respectiva ?: De cand mi-am instalat Windows 7.

Sistem de operare ?: Windows 7.

Screenshot/Video: Click
Link catre posibilele rezolvari pe care le-ai incercat pe Google si nu au mers dintr-un motiv sau altul:

 

 

 

 

Edited by RK D A R K N E S S
Link to comment
Share on other sites

Degeaba cauti pe YouTube. Nu te ajuta in mare parte cu nimic, forumurile sunt pline de chestii de genul, insa pentru instalarea corecta a Windows-ului, foloseste un stick bootabil sau DVD, si n-o faci din desktop, o faci cu boot menu. 

Cat despre downloadarea unui Windows o poti face fie de pe site-ul celor de la Microsoft sau utilizand Microsoft Windows ISO Download Tool de pe heidoc.net

Link to comment
Share on other sites

13 hours ago, Zenod ZEW said:

Degeaba cauti pe YouTube. Nu te ajuta in mare parte cu nimic, forumurile sunt pline de chestii de genul, insa pentru instalarea corecta a Windows-ului, foloseste un stick bootabil sau DVD, si n-o faci din desktop, o faci cu boot menu. 

Cat despre downloadarea unui Windows o poti face fie de pe site-ul celor de la Microsoft sau utilizand Microsoft Windows ISO Download Tool de pe heidoc.net

Multumesc mult! Am reusit sa descarc Windows-ul 10. Apreciez <3.

Link to comment
Share on other sites

  • Ocaust locked this topic
Guest
This topic is now closed to further replies.
 Share

×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.