Jump to content

Windows 10 - problema samp


 Share

Recommended Posts

Ce problema ai (detalii clare, nu "uitati in screenshot/video)?: Efectiv am avut o problema cu samp , imi dadea o eroare cand incercam sa bag cskin efectiv nu ma lasa , si am creeat alt user iar pe acesta nu avea nimic , dar cand intru in samp nu ma lasa.

De cat timp aveti problema respectiva ?: de 2 zile

Sistem de operare ?: windows 10

Screenshot/Video: 


Link catre posibilele rezolvari pe care le-ai incercat pe Google si nu au mers dintr-un motiv sau altul: Nu am gasit absolut nimic asemanator cu problema mea , doar cele care nu intra deloc in samp.

Link to comment
Share on other sites

Daca ai incercat deja cu GTA Clear, incearca sa dai pe properties>compability>Windows 7 (La GTA:San Andreas) si sa lasi fara nicio modificare la clientul SAMP.

Link to comment
Share on other sites

On 6/30/2018 at 4:52 AM, Spectra ZEW said:

Ce problema ai (detalii clare, nu "uitati in screenshot/video)?: Efectiv am avut o problema cu samp , imi dadea o eroare cand incercam sa bag cskin efectiv nu ma lasa , si am creeat alt user iar pe acesta nu avea nimic , dar cand intru in samp nu ma lasa.

De cat timp aveti problema respectiva ?: de 2 zile

Sistem de operare ?: windows 10

Screenshot/Video: 


Link catre posibilele rezolvari pe care le-ai incercat pe Google si nu au mers dintr-un motiv sau altul: Nu am gasit absolut nimic asemanator cu problema mea , doar cele care nu intra deloc in samp.

 

ai incercat sa schimbi compatibilitatea?

Link to comment
Share on other sites

  • Ocaust locked this topic
Guest
This topic is now closed to further replies.
 Share

×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.