Jump to content

Cum va vedeti peste 10 ani


SlepaFANTASTIK
 Share

Recommended Posts

2 hours ago, SlepaKIA said:

@Remus eu cred ca tu esti batut in cap, ce dracu are de-a face mema cu warurile

Cer T/C ca sa-i calmez pe unii frustrati 

Cum e sa primesti 2 up-uri doar din mila? Pentru asta ceri tu T/C, prietene: 

 

2 hours ago, IngeruDrogat said:

Tu ceri T/C pentru ca nu rezisti la hate daca asa te comporti si in realitate imi pare rau.

Gluma ta e mai batuta in cap, dupa cate se vede din reactiile tuturor.

Daca nu era hate-ul asta, iti spun ca nu aveai nici 2 up-uri, alea cum am spus, doar si doar din mila.

 

 

 

 

 

au anteles probabil k nu te duce kpul pt o gluma mai bn?

Link to comment
Share on other sites

32 minutes ago, Tavitu said:

Bravo baieti, sunteti adevarati "memesteri".

Stati si va certati pe un forum pe baza unui meme facut in paint.

 

 

Si e vreo problema? Nu te deranjeaza nimeni pe tine, il frustreaza putin pe uploader dar nu e mare lucru.

Link to comment
Share on other sites

ba io nu vad nimik amuzant da ati dau +1 chear daca nu te cunosc 

edit: ba te cunosk e o gluma adk eram ironic 

glu1 sf [At: VARLAAM, C. 29 / V: (reg) ~mbă / Pl: ~me / E: bg глума, vsl гл?мъ[1]] 1 sf Scurtă povestire plină de haz (și cu un final neașteptat), care provoacă râs și veselie Si: (îvr) glumie. 2 Vorbă care provoacă râs. 3 Faptă hazlie. 4 (Îlav) În ~ Fără nici o intenție serioasă. 5 (Îal) Fără răutate. 6 (Îlav) Fără ~ În mod serios. 7 (Îlav) Nu ~ ! Cu adevărat. 8 (Îal) Serios. 9 (Îal) De-a binelea. 10 (Îal) De tot. 11 (Îe) A se întrece cu ~ A întrece limita admisă într-o anumită situație. 12 (Îe) A merge prea departe cu ~ A-și permite prea mult. 13 (Îe) A lua (ceva) în ~ A nu lua ceva în serios. 14 (Îe) A lăsa ~ (la o parte)A vorbi serios. 15 (Îe) A nu ști (sau a nu înțelege) de ~ Se spune (ca reproș) despre cineva care se supără când glumești cu el. 16 (Îae) A lua lucrurile în serios. 17 (Îe) A nu-i arde (cuiva) de ~ A fi supărat, indispus etc. 18 (Îe) Nu-i (de) ~ E un lucru serios. 19 (Îe) A se îngroșa ~ma Se spune despre o situație care a început ca o glumă și s-a transformat în ceva serios sau periculos. 20 (Îlav) În (sau din ori, rar de) ~ Fără intenții rele. 21 Păcăleală.

Edited by nosmurf retired
ca vr io probleme?
Link to comment
Share on other sites

La fel ca pe acele capace de la bere, mai incearca!

Link to comment
Share on other sites

2 hours ago, loNuTz said:

Postarile care nu contin samp, sau alte lucruri de pe comunitate sunt sterse, un moderator sa dea T/C. O zi buna!

Se vede ca nu ai treaba cu sampul.

Face referire la intrebarile de pe /l .

Link to comment
Share on other sites

19 minutes ago, SlepaKIA said:

@enzorelu Ce lider sa iei tu, imi dai msj pe skype daca e :D\

@Remus esti prea distrus, suferi pe un forum pentru o mema care nu e inteleasa de multi, da-te dracu de rupt

Practic tu suferi remus nu cred ca te-a insultat cu ceva din cate vedem cu totii tu esti singurul care foloseste cuvintele ,,distrus, da-te dracu" daca tot esti stresat de comentariile noastre iti recomand: Imagini pentru Pastile pentru stres sau daca nu te ajuta poti incerca si: Imagini pentru Pastile pentru stres

Link to comment
Share on other sites

3 hours ago, SlepaKIA said:

@enzorelu Ce lider sa iei tu, imi dai msj pe skype daca e :D\

@Remus esti prea distrus, suferi pe un forum pentru o mema care nu e inteleasa de multi, da-te dracu de rupt

Un meme care nu e înțeles de mulți. Are you sure about that? Arata-mi pe cineva care a ras la meme-ul asta, chiar sunt curios. Nu ii lua în considerare pe cei care ți au acordat +1, au facut-o din bun simt. 

Ești foarte deștept sa ma insulti pe un forum în condițiile în care eu nu am făcut asta. Ai noroc ca îmi țin la prestanta și bun simțul pe care îl am, era prăpăd pentru tine daca nu le aveam. 

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
 Share

×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.