Jump to content

Miss and Mister B-Zone - Editia 1


South Alin
 Share

Recommended Posts

 

Nume Real: Lazar Alex
Numele din joc (link website):Akkar.DauDinHotvon.png

Varsta : Am 15 ani.

O scurta descriere a ta: Ma numesc Alexandru am 15 ani sunt din Baia Mare si imi place caterinca.

Link poza : 36765329_624942934546068_6273116837538430976_n.thumb.jpg.9cf14e07f4729030dc03bc85818fe409.jpg

Link to comment
Share on other sites

Nume Real: Roberto 
Numele din joc (link website): rpg3.b-zone.ro/players/general/Roby
Vârstă: 14
O scurta descriere a ta: Salut, ma numesc Roberto, sunt o fire iubitoare, prietenoasa si imi place sa respect oamenii din jurul meu. Imi place sa-mi fac prieteni noi, sa ii respect, dar si la randul meu sa primesc respect de la ei. Acesta sunt eu, o persoana simpla, dar cu un potential mare.
Link poza:

36747090_1275449625923014_1328733555622150144_n.jpg?_nc_cat=0&oh=fc64138ccb464198658913dc04b532e4&oe=5BE7A057

Edited by Roby
Link to comment
Share on other sites

 

Nume Real: Mario
Numele din joc(link website): Forster - https://www.rpg3.b-zone.ro/players/general/Forster
Vârsta: 15, aproape 16
O scurta descriere a ta: Scurta spuneti? Sunt persoana aia retardata cu care te distrezi la o petrecere fie dansand si cantand, fie stand de o parte si facand baza de restul; genul de baiat modern, dar cu ''old soul''.
Link poza:

fQcVjPw.jpg

Edited by Forster
Link to comment
Share on other sites

Nume Real: Andrei
Numele din joc (link website): https://www.rpg.b-zone.ro/players/general/DerecK.KIA
Vârstă: 18 ani
O scurta descriere a ta (orice): Ma numesc Andrei, imi place sa ma joc samp toata ziua sa rup la waruri, si cam atat. LIKE ca va sparg!
Link poza: Whats_App_Image_2018-03-20_at_16.09.28.jpg

Edited by DerecK VODA
Link to comment
Share on other sites

https://imgur.com/a/QHzgiMeNume Real: Ștefania
Numele din joc (link website): https://www.rpg.b-zone.ro/players/general/Sarahh / https://www.rpg.b-zone.ro/players/general/Sarah..
Vârstă: 13 ani 

O scurta descriere a ta (orice): Mă numesc Ștefania, însă porecla mea este Sarah încă de când aveam 6 ani, locuiesc în orașul Calafat, un oraș destul de neauzit de lume, știu, am 13 ani. Descrierea mea fizica nu e una foarte lungă, am 1.62, aproximativ 64 de kg (grasă știu), păr șaten, deși multă lume îmi zice că-s blondă, am ochi albaștrii, și ce să mai zic, cam atat.  

 Despre mine ca persoană nu prea știu ce să zic, îi las mai mult pe alții să își dea cu părerea despre mine... sunt o persoană simplă. am unele momente când sunt destul de timidă, nu zic nimic și încerc să evit să fac contact vizual cu persoanele din jurul meu, însă și momente când vorbesc mult, chiar prea mult. Chiar nu știu ce să mai zic, mă consider o persoană prietenoasă, sinceră, cu glume seci, destul de naivă uneori, am încredere în toți, de asemenea sunt o persoană de încredere și eu, adică serios, daca îmi spui un secret până mâine îl uit... cam atat despre mine, chiar nu mai am idee ce sa spun.

Link poza: https://imgur.com/a/QHzgiMe

Edited by Sarahh
Link to comment
Share on other sites

Nume Real: Adrian
Numele din joc (link website): SPIKE
Vârstă: 16 ani.
O scurta descriere a ta: Nu-mi place să mă descriu, însă ca o scurtă descriere fizică, sunt înalt și slab. Mai multe detalii oricum nu sunt de folos.
Link poza: 
holYLEo.png

 

Cam așa arde și SA:MP-ul pe zi ce trece, spre dezamăgirea tuturor.

*Notă: B-Zone scrie pe țigară.

Link to comment
Share on other sites

Nume Real: Farisau George Cristian
Numele din joc (link website):
Jidanu98[VODA], https://www.rpg2.b-zone.ro/players/general/Jidanu98
Vârstă: 20
O scurta descriere a ta: Sunt o persoana intelegatoare si de incredere, pot spune ca sunt un om dintr-o bucata adica in cazul in care am ceva de zis o zic in fata si nu vorbesc pe la spate deoarece mi se pare cel mai urat si cel mai prostesc lucru posibil.
Despre portretul fizic pot spune ca am inaltimea de 1.80 si greutatea undeva cam pe la 93 de Kg, si nu nu va ganditi ca arat bine atata timp cat am incheiat sportul cam de vreo 3 ani de zile, am ochii albastrii, sunt un baiat frumusel si cel mai important sunt o persoana pe care te poti baza 100% si nu vei primi dezamagire din partea mea. Pot spune ca sunt o fire calma, blânda si prudenta. Îmi stapânesc nervii, ceea ce dau dovada de o persoana la locul ei, de o persoana matura. Fiind unul din acei putini oameni, pot spune cu mâna pe inima ca am cei 7 ani de acasa, nu incerc sa par nimic din ceea ce nu sunt. De obicei ma integrez destul de repede in colectiv. Sunt o persoana care ar da totul pentru cel care il simt si este cu adevarat aproape de mine, chiar daca de multe ori am ramas cu semne de intrebare sau am ramas dezamagit, dar eu continui sa fiu asa de bun in continuare doar cu cine merita pentru ca cineva este acolo sus si are grija de mine mereu si ma indruma mereu spre drumul cel bun.
Link poza:

235235.jpg

Link to comment
Share on other sites

Nume Real: Stefan Marius

Numele din joc (link website): https://www.rpg3.b-zone.ro/account/general

Varsta: 14

O scurta descriere a ta (orice): Salut, ma numesc Stefan Marius, mai pe scurt fratele ShiAtat de pe RPG3, mafeot cu suflet mare ce joaca SANP. Pwpix!

Link poza: https://imgur.com/a/70pPa7h

pt b-zonw.gif

Link to comment
Share on other sites

Nume Real: Alexandra
Numele din joc (link website):https://www.rpg.b-zone.ro/account/general
Vârstă: 14
O scurta descriere a ta: Ma numesc Alexandra si 14 ani. Incep liceul deci ma pot numi "boboaca".  Fac dansuri si in rest ma joc pe calculator si fotbal cu prietenii. Sunt calma mai mereu, iubesc animalele si imi place sa vorbesc cu oricine ma baga in seama...Cam atat?
Link poza: https://imgur.com/a/dR1MwfB

Edited by QueenAle
Link to comment
Share on other sites

On 06.07.2018 at 11:55 AM, South Alin said:

wRWenCb.png

 

Salutare B-zone!

Dupa cum va asteptati prima editie de Miss si Mister incepe din acest moment. Aveti la dispozitie 2 saptamani (14 zile) sa va postati pozele.

Multumim @Kelton si @Bobo pentru premiile acordate. Astept sa va inscrieti si voi :)

Cu toate astea am sa va rog sa cititi ce scrie mai jos si SA INCEAPA PRIMA EDITIE DIN MISS SI MISTER B-ZONE.

 

CE PREMII VA OFERIM NOI?

 

Mister B-zone va primi 1000 gold si gradul pe forum de EkeTa4x.png&key=d7571b7fec7b4257de0766d9(acest grad il vei detine timp de 3 luni cat timp esti castigator)

Miss B-zone va primi 1000 gold si gradul pe forum de efyszDA.png&key=a178370540b3f6ed27892c77(acest grad il vei detine timp de 3 luni cat timp esti castigatoare)

Locul 2: 500 gold

Locul 3: 250 gold

Ca prima editie eu zic ca premiile sunt destul de bune, daca merge bine pe viitor cu ajutorul lui @Kelton poate vom oferi mai multe. 

 

CUM MA POT INSCRIE IN CONCURS??

 

Pai in mare parte  ar  trebuie să fie destul de simplu.Tu va trebui sa postezi o poză cu tine în care să ai scris textul B-ZONE  pe ce vrei tu.(fara organe genitale, sani etc.) Puteți scrie cu absolut orice.(si cu vopsea daca vreti :) )  Culoarea textului este aleasa de tine.

 

Pentru a participa la acest eveniment trebuie sa detineti minim level 5 pe oricare dintre serverele RPG.

 

Pozele se pot posta până pe data de 20.07.2018 după modelul următor:

Nume Real:
Numele din joc (link website):
Vârstă:
O scurta descriere a ta:
Link poza:

 

CUM VA  TREBUIE SA ARATE POZA VOASTRA?

 

Poza postata trebuie sa contina textul B-ZONE scris inaintea relizarii acesteia. (nu editati dupa cu scrisuri in Paint,PS etc.) Jucatorii ce  vor posta o poza cu conotatie sexuala (vulgara) vor primi warn pe forum.

Un exemplu de poza am sa va las mai jos. Multumim modelului @Scotocell pentru realizarea acesteia.

9jeWqHb.jpg

 

CAND SE VA ORGANIZA O NOUA EDITIE?

Mister si Miss nu vor fi permanente si anume o data la 3 luni va fi postata o noua editie, deci automat cei care au fost editia trecuta Miss si Mister vor fi trecuti pe lista de Hall of Fame, din pacate pentru ei tot atunci vor pierde si gradele pe forum asta daca nu castiga iar.

 

INFORMATII FOLOSITOARE:

 

OFF-TOPICUL SE VA SANCȚIONA CU WARN PE  FORUM.

Pentru a va vota preferatul  tot ceea ce trebuie sa faci este sa dai LIKE postarii acestuia. 

Jucatorii ce dețin rank-ul de YouTuber nu pot să promoveze alți participanți ai acestui eveniment. In caz contrar voi vorbi cu @Bobo si @Kelton

ca acestia sa fie sanctionati de la Warn pe Forum pana la pierderea gradului de YouTuber. (YouTuberi au o oarecare influenta si nu vrem ca acest lucru sa influenteze concursul, de exemplu Bobo sa zica pe youtube ba sa il votati pe Kelton, nu ar fi drept fata de restul participantilor)

Daca mai aveti si alte intrebari legate de concurs va stau la dispozitie.

 

ESTE STRICT INTERZISA ACHIZITIONAREA/CEREREA DE VOTURI

Nume Real:Kiraly Andrei
Numele din joc (link website): https://www.rpg4.b-zone.ro/players/general/tudi1907
Vârstă:am frumoasa varsta de 13 ani
O scurta descriere a ta:Bună ziua, pentru început, voi începe cu prezentarea mea. Numele meu este Andrei (în viața reală) Sunt frumos la vârsta de 13 ani, locuiesc în Cluj Jud. Cluj-Napoca. Ca persoană, sunt un fir delicat și foarte discret. Spun adevărul fiecărui verde-în-față, indiferent de consecințele, nu-mi place minciuna și urăsc "barfitul din spatele". Încerc tot timpul să fac tot ce-mi stă în putință ca să fac oamenii din jurul meu ca să spun glume și să încerc să nu-mi place să las pe cineva afară, încerc să-l ajut să se integreze și să devină cunoscut. Sunt un baiat bun cu note bune si comportament disciplinat, fara cazier judiciar si fara sa fiu prietenos, sociabil, imi place sa fac prieteni noi, sunt o gluma glumita, amuzanta, dar cand vine vorba de seriozitate am va respecta ordinele impuse de lider și de superiorii mei. Vreau să descopăr lucruri noi, lucruri amuzante sau interesante care să mă ajute să-mi stimulez gândirea și să-mi îmbogățesc vocabularul. Din punct de vedere gramatic, eu sunt un băiat care scrie corect, respectând toate semnele de punctuație și folosind cuvinte care sunt corecte și semnificative. Timpul liber este petrecut cu prietenii care ies pe stradă seara, călăresc o bicicletă și, ca sport, practic fotbal, un sport pe care îl am ca un idol pe Ibrahimovic . Sunt o persoană liniștită, fotbalul este un sport care vă ajută să vă controlați nervii și nervozitatea, vă ajută să stăpâniți și să încercați să renunțați la tot ceea ce ați dat vreodată. Deoarece persoana este foarte optimistă, îmi place să am încredere în puterile mele și să fac un lucru până la capăt, sunt, de asemenea, o persoană de încredere și foarte sinceră. Când îmi cer situația, sunt foarte dură și impun foarte ușor. Nu sunt un lucru invidios, apreciez valorile și le evidențiez cât de mult pot. Am fost învățat să respect ceea ce merită și restul să-i trateze ca atare. Încerc să-mi ajut prietenii și oamenii apropiați de tot ce am nevoie. Ei pot gândi diferit de cei pe care îi cunosc pentru că ei îi iubesc pe dușmanii mei. Sunt un băiat sociabil, mă atașez foarte repede la oameni, îmi place foarte mult să lucrez cu prietenii, sunt foarte sinceră (nu suport minciuna)!
Link poza:37256916_808079102729584_417377066330095616_n.jpg?_nc_cat=0&oh=4a6f94a73d54e9a3da201af7d53054b1&oe=5BE00EB2

Edited by AndreW2005
Link to comment
Share on other sites

wRWenCb.png

 

Salutare B-Zone!

Dupa mult timp de asteptare au sosit si rezultatele acestui concurs. Inainte de toate din cele 6 pagini care au fost de postari au mai ramas doar 2. Ca sa va lamuresc pe toti sa nu mai apara PM-uri pe forum de genul: De ce mi-ai sters postarea, Ai facut abuz etc. Am sters toate pozele care nu sunt in conformitatea cu cea ce noi am cerut.

 

Si acum sa trecem la candidati pentru functia de Mister.

Locul 1: @whoDani RPG3  - 102 voturi

Locul 2: @Vengador  - 77 voturi

Locul 3: @Daryl HYENA - 70 voturi

 

Canidatele pentru functia de Miss:
Locul 1: @Anna Mariaaaa - 217 voturi

Locul 2: @L o o d y  - 159 voturi

Locul 3: @A n d r a  - 147 voturi

 

Felicitari!

Edited by South Alin
Link to comment
Share on other sites

  • uSp unpinned this topic
Guest
This topic is now closed to further replies.
 Share

×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.