Jump to content

Cerere - DerecK - Avatar


DerecK KIA ZEW
 Share

Recommended Posts

  • Display Name: DerecK
  • Doresc (Avatar/Semnatura/Userbar/Logo/Cover Profil): Avatar
  • Link către ultima cerere făcută (obligatoriu): https://forum.b-zone.ro/topic/406646-cerere-dereck-logosemnatura/
  • Imagine (obligatoriu pentru semnătură): -
  • Tema (În caz că nu există o imagine): Dani Mocanu
  • Text: DerecK sau DerecK si sub B-ZONE.RO sau simplu fara nici un text
  • Dimensiuni: -
  • Alte precizări: Aştept creaţii.
Edited by DerecK VODA
Link to comment
Share on other sites

@DerecK VODA

 

rczu14p.png

 

Daca refuzam o cerere nu inseamna ca suntem inactivi, inseamna ca nu ne place tema, imaginea sau mai stiu eu ce.

Nu suntem obligati sa raspundem la fiecare cerere. Daca nu esti multumit de aceste servicii GRATUITE, te sfatuiesc sa nu mai deschizi topicuri in aceasta sectiune.

Link to comment
Share on other sites

20 hours ago, OmE said:

@DerecK VODA

 

rczu14p.png

 

Daca refuzam o cerere nu inseamna ca suntem inactivi, inseamna ca nu ne place tema, imaginea sau mai stiu eu ce.

Nu suntem obligati sa raspundem la fiecare cerere. Daca nu esti multumit de aceste servicii GRATUITE, te sfatuiesc sa nu mai deschizi topicuri in aceasta sectiune.

Mersi apreciez, dar nu e vorba de asta, e vorba ca voi va stricati reputatia.

Link to comment
Share on other sites

 

On 7/8/2018 at 11:53 PM, DerecK VODA said:

Hai ca vad ce inactivi sunteti in sectiunea asta... Bravo!

Ne rezervam dreptul de a raspunde la orice cerere dorim. Atata timp cat acesta este un serviciu oferit cu titlu gratuit nu suntem tinuti sa raspundem in mod obligatoriu la toate cererile, mai ales daca nu ne place tema, cum a spus si OmE.

 

Deoarece ai incalcat aceasta regula [Presiunile, jignirile sau parerile lipsite de bun simt facute de dvs. in cerere sunt total interzise.], cu aplicarea ultimului punct din regulament "!!! Nerespectarea a oricarei regula de mai sus se pedepseste prin inchiderea cererii sau alte sanctiuni precum warn, suspend sau interzicerea postarii pe o perioada limitata de timp.", topicul tau va fi inchis.

 

Nu ti-am inchis topicul prima oara cand am sesizat postarea ta, insa observ ca in continuare nu te lasi.

1 hour ago, DerecK VODA said:

e vorba ca voi va stricati reputatia.

 

Topic closed.

 

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
 Share

×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.