Jump to content

SOTW #9


Cristina
 Share

Recommended Posts

1. Sotw.png&key=0913363e127ea206809dcfb8bfa

2. L05l2O8.png&key=69a1d7cde6d086dedf2b86c1

3. GcLLNCW.png&key=8d584864f51f7ade2eea36d4

4.sotw1.jpg

 

 

Start vot.

 

Votarea se încheie pe 15/07/2018 ora 23:59.

 

Câștigătorul o să primească 2 euro pe clienti.b-zone.ro și o medalie.

 

Succes!

Edited by A n d r a
Link to comment
Share on other sites

L05l2O8.png&key=69a1d7cde6d086dedf2b86c1

Smudge-ul lucrarii m-a facut in principal sa votez lucrarea, desi nu este perfect si se mai puteau aduce mici ajustari in special in zona capului personajului respectiv mi-a captat atentia.

Pentru text putea alege o alta pozitie care sa-l avantajeze in a-l integra. E de apreciat ca a folosit fontul din tematica "Harry Potter", pastrand o oarecare legatura cu renderul.

Lucrarile din aceasta editie nu au fost excelente, cu toate astea aleg sa votez lucrarea cu numarul 2, cea mai reusita din punctul meu de vedere.

Felicitari tuturor celor ce au decis sa participe!

 

Edited by richter
Link to comment
Share on other sites

GcLLNCW.png&key=8d584864f51f7ade2eea36d4

Votez lucrarea cu numarul 3, nu sunt expert in PS, nu-mi pasa care lucrare are mai multe efecte, etc. Imi place fundalul pe care l-ai folosit si font-ul in comparatie cu celelalte lucrari.

Link to comment
Share on other sites

1. background urat, se vede pixelat, textul lasa de dorit iar cel secundar este oribil

2. singura lucrare care arata bine d.p.d.v estetic dar textul o strica

3. imi place ideea ca l-ai adaugat si pe Harry in background dar culorile sunt urate si textul lasa de dorit

4. intersanta ideea, executia slaba.

 

deci 2. 

Edited by woodstar
Link to comment
Share on other sites

Lucrarea nr. 2: Desi este prea intunecata, incat detaliile caracterului au fost estompate in proportie de 60%, iese in evidenta fata de celelalte prin integrarea renderului.

In privinta lucrarilor 1 si 4, compozitia lasa de dorit.

Lucrarea 3: Imi place fundalul ales, imi place si integrarea textului, felicitari pentru acestea. In schimb, renderul este neintegrat in lucrare, iar acel render cu Harry Potter din dreapta sus nu prea isi are locul acolo; am inteles ideea pe care ai avut-o, este buna, insa aplicabilitatea lasa de dorit.

 

Pana la urma, aceasta editie a avut la baza crearea unei lucrari in jurul acelui render. Din acest motiv voi vota exclusiv din aceasta privinta.

Vot final: 2

Link to comment
Share on other sites

Voi vota cea de-a doua lucrare, pentru ca este cea mai bine-executata dintre toate.

Smudge-ul arata bine, desi, cum s-a mai spus, se mai putea lucra putin la el.

Ai incadrat bine renderul, si acele brushuri dau bine la ochi.

Mi-ar fi placut daca lucrarea ar fi fost mai luminoasa.

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
 Share

×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.