Jump to content
Hostul a fost schimbat. Daca vedeti serverul offline readaugati rpg.b-zone.ro sau 141.95.124.78:7777 in clientul de sa-mp ×

De ce merge b-zone asa: Oare ce alege un scripter?


Pegassi
 Share

Recommended Posts

meh, propunerile tale sunt de caca, am fi avut nevoie de alte joburi, insa nu de pompier care este pe rivala, cu toate ca ar fi fost bun un sistem de incendiu la paramedici, a fost unul asemanator pe o comunitate inchisa in 2016, cu un succes mare (rosu maxim) si vatman este un job foarte slabut din cauza esteticii prin care 2 trenuri nu au coliziune, adica trece unul prin altul, si sa vezi 2 saptamani 2 trenuri fiecare care trece unul prin altul la cate 10 metri, nu mi se pare ceva ok, unde mai pui ca acestea pot bloca strazile in SF si in LS, iar misiunile sunt de caca, devin uzuale dupa un anumit timp si te plictisesti de ele

cat despre sistemul de pet, mi se pare un ban in plus pentru b-zone, nu zic ca nu ar strica, dar ar fi bine daca ar fi un pet shop, unul cu bani si unul cu gold

 

app meme-ul e oribil

Link to comment
Share on other sites

Job-uri deja exista o multitudine si nu le mai foloseste aproape nimeni, asa ca nu ar avea rost sa mai lucreze la altele. Cat despre misiuni, da, ar fi frumos sa mai puna deoarece multi playeri le fac pe cele actuale. Poate au ei alte idei, nu stiu...

Si mie mi se pare cam inutil sistemul de Pets, dar mna, nu eu iau deciziile.

Link to comment
Share on other sites

Idee folosită de nenumărate ori, faptul că încerci să atragi atenția publicului prin chestii ce au fost exclamate de sute de ori te face a fii josnic și enervant.

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
 Share

×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.