Jump to content

[REZOLVAT]Bug - Job Drugs Dealer /work (și nu numai)


Zarzare

Recommended Posts

Nick-ul tau: Zarzare
Server: RPG 3
Descrierea bugului: Am procedat în felul următor, am mers cu mașina personală la job, m-am dat jos din ea, am luat o racheta, m-am urcat și am dat /work, am primit wanted 3 și la o secundă imediat după ce am dat /work mi-a dispărut checkpoint-ul și mi-a afișat mesaj cum că am eșuat misiunea pentru că m-am dat jos din mașină ... faceți ceva, este enervant.
P.S. Să nu mai menționez un alt bug general, valabil la orice job cu comanda /work, dacă mergi cu masina de garbage la car jacker, arms dealer, etc și te dai jos din Trashmaster (ai acel interval de 20 de secunde), dacă tu te miști repede și în alea 20 de secunde dai /getjob și /work la noul job ... îți iei fail după tot la actualul job și îți dispare checkpoint-ul, în loc să fie fail doar la garbage. NU am video, dar fac dacă e nevoie.

Screenshot(s): https://imgur.com/a/cUpgduD

Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, Zarzare said:

P.S. Să nu mai menționez un alt bug general, valabil la orice job cu comanda /work, dacă mergi cu masina de garbage la car jacker, arms dealer, etc și te dai jos din Trashmaster (ai acel interval de 20 de secunde), dacă tu te miști repede și în alea 20 de secunde dai /getjob și /work la noul job ... îți iei fail după tot la actualul job și îți dispare checkpoint-ul, în loc să fie fail doar la garbage. NU am video, dar fac dacă e nevoie.

Nu inteleg de ce dracu ai vrea sa faci asta.

Intr-adevar, este un bug, dar propun sa ramana.

Link to comment
Share on other sites

Salut,

 

Problemele semnalate în acest topic sunt considerate buguri și vor fi rezolvate la următorul update sau au fost deja rezolvate.

Mulțumim pentru că raportezi problemele care au loc ca să oferim un joc mai plăcut tuturor.

 

O zi bună.

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.