Jump to content
Hostul a fost schimbat. Daca vedeti serverul offline readaugati rpg.b-zone.ro sau 141.95.124.78:7777 in clientul de sa-mp ×

Ksenon si FnZ.


NewTone
 Share

Recommended Posts

4 minutes ago, MihaiM1 said:

Faza e ca nu prea am inteles postarea, imi explica si mie cineva :))

Ksenon este un scripter mai bun decat FnZ. si dupa noul update al lui fnz s-au creat buguri si ksenon a decis sa-l invete sa scripteze.

Link to comment
Share on other sites

7 hours ago, NewTone said:

Ksenon este un scripter mai bun decat FnZ. si dupa noul update al lui fnz s-au creat buguri si ksenon a decis sa-l invete sa scripteze.

Esti tu sigur? Nu cred ca-i cunosti pe niciunul dintre ei ca sa faci astfel de afirmatii.

 

WfUAWMk.png

Link to comment
Share on other sites

Lasa-te 

Link to comment
Share on other sites

7 hours ago, Kelton said:

Esti tu sigur? Nu cred ca-i cunosti pe niciunul dintre ei ca sa faci astfel de afirmatii.

 

WfUAWMk.png

Salut Kelton, nu o lua in nume de rau este doar o gluma.

Dupa parerea mea Ksenon este un scripter mai priceput si mai activ, daca apare un bug il rezolva imediat nu trebuie sa astepte dupa alti scripteri sau alte chestii, ma bucura faptul ca ksenon fura idei de la b-zone ceea ce ne face o comunitate de top chiar daca si noi mai luam cateva sisteme macar le editam nu ca ei.

Oricum eu nu am jucat niciodata pe server-ul lui awake, doar pe b-zone joc de 4 ani.

2 hours ago, GrizzMAGIE said:

Ii trebuie atentie lui, nu lectii...De aia se gasesc bug uri..ca nu i atent..

 

Asta da, dar oricum chiar daca esti atent iti mai scapa cate ceva.

3 hours ago, South Clanin3 said:

O țâră de zâmbet mi-a adus.

Ma bucur.

5 hours ago, eB Catalyn said:

Nu vad ceva amuzant, slab rau.

Doar pentru ca tu nu intelegi o gluma nu inseamna ca e slaba.

Link to comment
Share on other sites

13 hours ago, Kelton said:

Esti tu sigur? Nu cred ca-i cunosti pe niciunul dintre ei ca sa faci astfel de afirmatii.

 

WfUAWMk.png

Și cu asta tot ksenon e mai bun, până la urmă și înainte să vină fnz existau anumite probleme doar foarte rare, nu ca acum, niciun update fara o săptămână plină de probleme.

 

 

 

Meme-ul nu e chiar amuzant, mai tare reflectă situația prin care a ajuns să treacă b-zone din cauza conducerii minunate care nu știe să aprecieze jucătorii și ia doar hotărâri greșite.

 

 

Edited by South Alex FinantzBank
Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
 Share

×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.