Jump to content
Sign in to follow this  
Victory Heisenberg

Reclamatie Roberte

Recommended Posts

Cine ti-a dat ban: Domnisorul Roberte

Nickname-ul tau: Heisenberg™

IP: Dinamic

Unique ID: pA8lzpLWmN3r7PmWhoZm2STJGFU=

Screenshot(dovada): https://imgur.com/a/13DpnOK

Descrierea situatiei: Acest domnisor imi da ban desi eram in conformitate cu regulile serverului de TeamSpeak.

• Este ilegal sa te conectezi pe server-ul de TS mai mult de 3 ori intr-un interval scurt de timp [ 10 minute ]

Sper sa se faca dreptate. Aici este dovada: https://imgur.com/a/13DpnOK

Daca nu este ok, modificati regulile dupa ce imi dati unban.

@Roberte Ce ai de spus in apararea ta?

@Heisenberg ToV Dupa ce ca ai intrat cu arfe la asistenta tehnica cu ,, Da-mi trusted'', mai ai si nespus de multa generiozitate de am face reclamatie intr-un mod sublim de inadecvat in aceasta situatie. Desi paratul  este constient ca ai realizat niste conectari nespus de ilegale in conformitate cu regulile scrise si nescrise ale servarului, si anume se vede clar in aceasta dovada 

f0WFt60.jpgf0WFt60.jpg

Conectarile tale repetitive consecutive si nu i-au in considerare deconectarea automata de la net in acest situatie.

Edited by Roberte

@Roberte Domnisorule, este atribuita ta de a oferi Gradul de Trusted celor eligibili pentru aceasta. Cat timp conectarile mele repetitive sunt in conformitate cu regulile serverului, sunt in regula.

Nu sunt constient de regulile nescrise din moment ce eu sunt nou pe server.

Edited by Heisenberg ToV

@Roberte 

Pentru ca eu asa figurez la voi in baza de date.

Pentru ca serverul asta nu-si regleaza greselile.

Pentru ca stafful e extraordinar de absurd si incontinuare o tine p-aia cu 20 de conectari sa fie "ca in regulament", desi ar trebui dat celor vechi.

Pentru ca serverul asta nu mai este ce a fost odata.

Daca voi incontinuare tineti sa fie ca in regulament, pai sa fie pana la capat.

Daca pana si Robert reactioneazacu Sad la aceasta replica ceva e gresit la server.

Edited by Heisenberg ToV

Guest
This topic is now closed to further replies.
Sign in to follow this  

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.