Jump to content

Gura PSD


DocFather
 Share

Recommended Posts

3 hours ago, BIS aka OldNab said:

Nu ştiu în ce măsură e asta o memă, dar mă rog...

cum nu ti-ai dat seama fratele meu? scrie de psd iti dai seama ce amuzant trebuie sa fie, mai ales ca si fb e plin cu glume despre psd, trebuie sa aducem si pe b-zone, toata lumea trebuie sa fie de acord ce daca nu e mema, e contra psd, deci e bine, ca e dragnea puscariasu' si cu dancila aia care nu stie romana, da e amuzant ca nu stie romana, nu ma intereseaza daca o inghiti sau nu

Link to comment
Share on other sites

5 hours ago, FabiShunk PDB said:

cum nu ti-ai dat seama fratele meu? scrie de psd iti dai seama ce amuzant trebuie sa fie, mai ales ca si fb e plin cu glume despre psd, trebuie sa aducem si pe b-zone, toata lumea trebuie sa fie de acord ce daca nu e mema, e contra psd, deci e bine, ca e dragnea puscariasu' si cu dancila aia care nu stie romana, da e amuzant ca nu stie romana, nu ma intereseaza daca o inghiti sau nu

Mai mult mă amuză că OP-ul 99% sigur habar n-are o boabă de politică, la fel şi cei care dau reacţii şi cam toţi cu trendul ăsta. Da, e rău PSD-ul, da' mai rău e să te bagi tu precum chiloţii-n cur cu #muiepsd şi alte d-astea dacă tu nici măcar nu-ţi meriţi dreptul de vot atunci când habar n-ai ce e stânga sau dreapta sau ce presupune fiecare ideologie în parte.

Link to comment
Share on other sites

Ce plictisitoare ar fi viata noastră fără hateri, smr. Pe lângă această poză, care pentru majoritatea e amuzantă, ori alții râd din respect că cineva si-a pierdut timp considerabil sa facă această poză, mai sunt si unele comentarii care pur și simplu mă fac să râd:)). Vă vine să credeti că am ajuns să fim criticati de niste copii de 14-15 ani că atacam un partid politic fără să avem habar despre ce se întâmplă. Mai întâi să primiti dreptul la vot, abia apoi să veniti să ne luați în barcă pentru glumele de genul. :) Dacă aveati suficientă capacitate mentală și erati destepti, așa cum vă recomadati pe aici, ați fi trecut cu vederea că ăsta e sau nu un meme sau că e sau nu o glumă bună, și vă vedeati de treaba voastră, maturilor. 

#viataeplictisitoarefarahateri. :* <3

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
 Share

×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.