Jump to content

Gura PSD


DocFather
 Share

Recommended Posts

Ba du-te drq =))=)) ce va mai trece prin cap =)) =)) 

Link to comment
Share on other sites

@Aryenteqdaca ne crezi că o ora jumate ne-a luat să facem toată chestia asta... Inițial mi-a venit mie ideea, stateam si mă plictiseam maxim, era super cald afară, și n-aveam ce face (asta pentru cei ce spun că am prea mult timp liber). M-am apucat să "scriu". Când am ajuns să fac D-ul, am văzut că încep să mi se despawneze masinile... Mi-am băgat picioarele, după am chemat niste colegi să mă ajute, ne-am grabit, ne-am încadrat in timp, și ghici ce, cand să urcam mai la înălțime, era vremea aia urâtă, si imi intra textura de la morii aia negri in cadru, si n-am avut cum sa facem pozele. (Nu aveam nebunia aia de mod care schimba vremea) ... Am așteptat sa se schimbe vremea. S-a schimbat pe la :55, incepem iar sa "scriem", după ce am facut vreo 3 litere, ne-am adus aminte ca la fix se da fvr automat.. =)))))  si dupa payday a ieșit asta.. 

Deci o adevărată comedie, mai ceva ca în filmele cu proști. :))

 

Multumim pentru aprecieri, iar pentru hateri cu "gluma e de pe vremea lui bunicul", îi invit sa se duca pe Junimea să scrie lucrul asta la fiecare postare în parte. :*

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
 Share

×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.