Jump to content

Nașu Kelton e memat șoc șoc


UberSilence
 Share

Recommended Posts

8 minutes ago, UberSilence said:

Nu stii cum îl cheamă pe kelton ma sau ai iq pe minus

De unde vrei sa stiu cum il cheama pe Kelton daca nu ma joc Samp ? A da si nu imi pasa cum il cheama ma interesa sa explici meme-ul nu cine este Razvan dar cu IQ-ul tau presupun ca nu te-ai prins la ce m-am referit in postul anterior.

 

EDIT: "Nu stii cum il cheama pe Kelton" OMFG cum imi permit asa ceva cum sa nu il stiu pe Kelton e fratele meu ( ai zis acea tampenie de parca oricine din lumea aceasta trebuie sa il stie pe Kelton)

Edited by IngeruDrogat
Link to comment
Share on other sites

1 minute ago, UberSilence said:

Dacă nu esti familiarizat cu glumele de genul și de numele lui kelton, te rog nu comenta.

Scrie undeva ca daca nu stiu despre ce vorbesti n-am voie sa comentez =)))). Ti-am ranit sentimentele cumva de reactionezi asa ?

Link to comment
Share on other sites

=))

Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, IngeruDrogat said:

De unde vrei sa stiu cum il cheama pe Kelton daca nu ma joc Samp ? A da si nu imi pasa cum il cheama ma interesa sa explici meme-ul nu cine este Razvan dar cu IQ-ul tau presupun ca nu te-ai prins la ce m-am referit in postul anterior.

 

EDIT: "Nu stii cum il cheama pe Kelton" OMFG cum imi permit asa ceva cum sa nu il stiu pe Kelton e fratele meu ( ai zis acea tampenie de parca oricine din lumea aceasta trebuie sa il stie pe Kelton)

+1

Link to comment
Share on other sites

Glumele de genul se trag de pe o comunitate de gaming, cei de la junimea doar au furat ideea si au "promovat-o" mai departe. Nu sunt fan junimea, nici hater, doar ca au meme-uri si glume foarte slabe si expirate. Peace :-H

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
 Share

×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.