Jump to content

Nu intra in GAME


.Narcis.

Recommended Posts

Descarcă versiunea de samp R1. Văd că folosești R2. După ce îți descarci Samp R1 descarcă sampfuncs de aici: http://moduri.ro/sampfuncs/

 

În cazul în care în acest moment ai sampfuncs de pe moduri.ro (de pe link-ul pe care ți l-am dat mai sus) iei crash din cauză că ele nu sunt compatibile.

Link to comment
Share on other sites

2 hours ago, IuIian69 said:

Descarcă versiunea de samp R1. Văd că folosești R2. După ce îți descarci Samp R1 descarcă sampfuncs de aici: http://moduri.ro/sampfuncs/

 

În cazul în care în acest moment ai sampfuncs de pe moduri.ro (de pe link-ul pe care ți l-am dat mai sus) iei crash din cauză că ele nu sunt compatibile.

Am R1 instalat in ele dar ala e R2 ca nu am mai schimbat aia dupa ce am schimbat sampu

Link to comment
Share on other sites

Nu prea înțeleg ce ai spus în comentariul de mai sus. Versiunea pe care o folosești tu în acest moment este SA:MP R2. În caz că tu ai modurile instalate de tine, probabil ai SAMPFUNCS instalat de pe moduri.ro, adică link-ul pe care ți l-am pus de mai sus. Dacă este așa cum zic eu, e normal să nu îți meargă pentru că versiunea de samp r2 și acel sampfuncs de pe moduri.ro sunt incompatibile. Descarcă-ți samp r1 sau ia-ți alt sampfuncs.

Link to comment
Share on other sites

[general]
antipause=false
check-updates=true
console-use-alternate-key=false
debug-mode=false
disable-game-api=false
draw-info-bar=true
exception-handler=true
logging=true
multiprocess=true
window-mode=false
window-mode-no-border=false
window-mode-notopmost=false
[settings]
console-height=500
console-width=600
console-x=20
console-y=20

 

 

 

cu placere, sterge ce ai in sampfuncs-settings si pune-le p-astea

 

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.