Jump to content
Hostul a fost schimbat. Daca vedeti serverul offline readaugati rpg.b-zone.ro sau 141.95.124.78:7777 in clientul de sa-mp ×

[REZOLVAT] Problema cu 2 monitoare.


SkyLine..

Recommended Posts

Întrebarea / Nelămurirea / Ajutor: Stiu ca nu are legatura cu jocul , dar cred ca cineva ma poate ajuta . Atunci cand deschid un joc pe primul monitor si vreau sa dau click pe al 2 lea imi baga jocul in bara si devine enervant , intr-un timp am gasit un program care  nu imi mai baga jocul in bara dar din pacate acum este cu bani. Imi puteti recomanda alt program va rog sau sa ma ajutati cu aceasta problema.

Screenshot (în caz că este necesar): Nu e nevoie.

Alte precizări: Cel care m-a ajutat sa rezolv problema ii dau 300k pe Rpg4 . Multumesc !

Link to comment
Share on other sites

41 minutes ago, South Iulian said:

Piratează programul acela ca să fie gratuit. Filelist, dacă vrei te pot ajuta cu un cont.

Programul se numeste  actual multiple monitors , am incercat si de pe filelist , degeaba si-a dat update 

Link to comment
Share on other sites

14 hours ago, GrizzMAGIE said:

Am și eu aceeași problema

Şi ce? Primești un avertisment verbal pentru post inutil.

Nu ai voie să scrii comentarii de genul.

Link to comment
Share on other sites

1 minute ago, SkyLine1337 said:

Poti inchide topicul , cu mai multe postari pe tpu , descarcari de pe filelist la un sfarsit am rezolvat ! Multumesc celor care au incercat sa ma ajute , apreciez !

Topic închis - rezolvat.

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.