Jump to content

[Problema] Crash GTA


Alex10Rpg3

Recommended Posts

Întrebarea / Nelămurirea / Ajutor: Cand dau click in launcherul de samp sa ma bage pe un server primesc crash
Screenshot (în caz că este necesar):image.thumb.png.cf89be9adcc5fed88af509c38caf0e3e.png

Alte precizări:Multumesc!

Moduri in gta3 bagate nu am, am si cu anticrasher tot dacrash
si astea sunt cele actuale:
image.thumb.png.f77d2fbd8e4a1620d7a75b8a514e85f0.png 

image.png

 

Link to comment
Share on other sites

27 minutes ago, Alex10Rpg3 said:

Acum am reinstalat de 2 ori gta si acum imi da alta eroare HELP ?
image.thumb.png.e20d4395e8c79e29efa1f53701950841.png

Urmeaza pasi urmatori cu atentie:

Dezinstaleaza jocul, restart la PC, sterge tot ce tine de GTA inclusiv din My Documents, instaleaza jocul pe o alta partitie si ai grija ce moduri folosesi sa nu se suprapuna.

Link to comment
Share on other sites

10 minutes ago, Heisenberg said:

Urmeaza pasi urmatori cu atentie:

Dezinstaleaza jocul, restart la PC, sterge tot ce tine de GTA inclusiv din My Documents, instaleaza jocul pe o alta partitie si ai grija ce moduri folosesi sa nu se suprapuna.

rezolvare eronata

 

se face urmatorul lucru pentru a rezolva eroare - intri in panoul de control -> user accounts -> change account type -> add a new user in PC settings -> add someone else in PC pentru win 10.

setarile sunt la fel pentru 7 sau difera putin, tot ce trebuie sa faci este sa creezi un cont de utilizator nou, cum il ai tu pe al tau, ionel, marcel, etc de asemenea trebuie sa intri pe acel cont si sa joci de pe el fiindca pe celalalt nu o sa mai mearga, o alta rezolvare este sa iti reinstalezi win, altceva nu merge sa faci, este o eroare corupta runtime-ul ala

 

 

Link to comment
Share on other sites

Am facut alt user de microsoft si am intrat pe el si am reinstalat jocul, acum nu imi maia rata nicio eroare, dar daca dau sa deschid sampul nu se deschide, i-am dat la proprieties compatibility si run as administrator si i-am dat si run with windows 98/xp/8 etc si nimic, la windows98 nici nu se deschide launcheru de samp da pai sampul

Link to comment
Share on other sites

9 hours ago, Alex10Rpg3 said:

Am facut alt user de microsoft si am intrat pe el si am reinstalat jocul, acum nu imi maia rata nicio eroare, dar daca dau sa deschid sampul nu se deschide, i-am dat la proprieties compatibility si run as administrator si i-am dat si run with windows 98/xp/8 etc si nimic, la windows98 nici nu se deschide launcheru de samp da pai sampul

ce win folosesti? are probleme samp-ul pe vista

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.