Jump to content

Problema Adminii in departamente


LikEeE

Recommended Posts

Buna seara,

 

Aduc in atentia dumneavoastra o problema pe care poate putini o sesizeaza si nu o aduc la cunostinta, faptul ca adminii de pe serverele B zone ( aici fac in special referire de rpg.bzone.ro) din cei 26 de admini activi( excluzand adminii 4+) 14 dintre ei sunt in departamentele, ceea ce este putin cam straniu in multe cazuri.

 

Situatia este ca, multi din acesti admini, participa si la actiunile impotriva celor care dau rob. Eu ca simplu jucator, nu stiu ce face adminul respectiv, poate abuza de anumite comenzi(teleport, fly etc) sa vina mai repede in zona in care cei ce dau rob isi desfasoara actiunea. Consider ca adminii nu au ce cauta in departamente, pentru ca este un avantaj major a celor din departamente impotriva celor ce dau rob.

 

Sa mai mentionez faptul ca 2 dintre admini sunt si lideri la aceste departamente?

 

Repet, eu ca jucator nu stiu ce face adminul, dar pot insinua ca in anumite faze poate abuza de unele lucruri.

 

Va  multumesc!

 

Link to comment
Share on other sites

  • uSp locked this topic

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.