Jump to content
Hostul a fost schimbat. Daca vedeti serverul offline readaugati rpg.b-zone.ro sau 141.95.124.78:7777 in clientul de sa-mp ×

B-Zone TV - LIVE SUPREME


Anndi
 Share

Recommended Posts

Titlul clipului: LIVE SUPREME
Gen: vlog gaming
Data: 18.08.2018
Scurta prezentare: Live in care am strans peste 16.000 views pe RPG1, apreciat de multa lume si promovat pe multe site-uri SOCIAL MEDIA (Grad youtuber pe forum).
Link

 

Edited by Anndi
Link to comment
Share on other sites

12 hours ago, Anndi said:

apreciat de multa lume

adica boti sau eventual vreun copil de maxim 10 ani

 

12 hours ago, Anndi said:

SUPREME

adica ''pun supreme doar pentru ca este trend popular si sunt haine supreme si sunt smecher daca pun supreme pentru ca e trend popular si pentru ca sunt haine scumpe'', nu?

12 hours ago, Anndi said:

vlog gaming

adica am face cam dar nu zic nimic si las sa se auda pc u sau tastatura in loc sa pun si eu o melodie pe fundal

12 hours ago, Anndi said:

si promovat pe multe site-uri SOCIAL MEDIA

adica nicaieri

12 hours ago, Anndi said:

Live in care am strans peste 16.000

devii enervant cu 16k views ale tale, termina te 

 

Link to comment
Share on other sites

@FabiShunk SS de asta in topicul celalalt in care trageai cu HATE ca un copilas virgin, 3 m-au felicitat: alexu, golan si tweedle?

 

De asta am 1200 aprecieri la un videoclip?: https://www.youtube.com/watch?v=GmxLEkdx090

 

Stai calm virginule ca nu ma las eu din cauza unui HATER de pe toate gardurile =)).

Link to comment
Share on other sites

10 hours ago, Anndi said:

@FabiShunk SS de asta in topicul celalalt in care trageai cu HATE ca un copilas virgin, 3 m-au felicitat: alexu, golan si tweedle?

 

De asta am 1200 aprecieri la un videoclip?: https://www.youtube.com/watch?v=GmxLEkdx090

 

Stai calm virginule ca nu ma las eu din cauza unui HATER de pe toate gardurile =)).

de +1 n-ai auzit? am zis sa incetezi cu aprecierile ca le ai de la boti, nu e un motiv de lauda si ceea ce faci tu nu cred ca se poate numi gaming =)) 

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
 Share

×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.