Jump to content

Acel moment cand Bobo nu mai are bani sa-i dea lui FnZ.


Nic
 Share

Recommended Posts

fnzupdate.thumb.png.38e1649b0e15829b4bc4cb247e507fad.png

 

Inainte sa comentati, stiu ca nu poti scoate comanda /quit, pentru ca face parte din sa-mp. 

Totusi, daca v-a placut memeul puteti lasa un +1.

Edited by AT NicFTW
Link to comment
Share on other sites

meh.

Link to comment
Share on other sites

39 minutes ago, South MrSurprized said:

Slab

 

ba nu o zic de rau dar schimba-ti atitudinea asta, m-a interesat doar putin ce reply-uri ai mai dat, ai vreo 10 slaburi, 2-3 merge, la una razi si cam atat. Le-am facut in 2 minute ca nu aveam chef, dar daca te crezi mai bun fa tu meme-uri. Nu mai judeca pe altii aiurea, e foarte usor sa scrii "slab". 

M-am uitat si eu la FH-ul tau si pot sa scriu "slab".  Ai luat un 3/3 mai urat, niste FW-uri aiurea, si cand ai luat FW cum ai iesit din factiune, daca iei FW nu iti strici asa tare FH, dar daca mai iesi din factiune asta inseamna sa suferi. Sincer nu imi plac genul tau de oameni dar acum nici nu vreau sa fac tam tam ca te judec sau ceva, e opinia mea despre tine si comportamentul tau, si uita-te prima data la tine inainte sa judeci. Salut!

Edited by AT NicFTW
Link to comment
Share on other sites

3 hours ago, AT NicFTW said:

ba nu o zic de rau dar schimba-ti atitudinea asta, m-a interesat doar putin ce reply-uri ai mai dat, ai vreo 10 slaburi, 2-3 merge, la una razi si cam atat. Le-am facut in 2 minute ca nu aveam chef, dar daca te crezi mai bun fa tu meme-uri. Nu mai judeca pe altii aiurea, e foarte usor sa scrii "slab". 

M-am uitat si eu la FH-ul tau si pot sa scriu "slab".  Ai luat un 3/3 mai urat, niste FW-uri aiurea, si cand ai luat FW cum ai iesit din factiune, daca iei FW nu iti strici asa tare FH, dar daca mai iesi din factiune asta inseamna sa suferi. Sincer nu imi plac genul tau de oameni dar acum nici nu vreau sa fac tam tam ca te judec sau ceva, e opinia mea despre tine si comportamentul tau, si uita-te prima data la tine inainte sa judeci. Salut!

Fiecare isi are dreptul la opinie, nu trebuie sa reactionezi asa dur.

 

Meme bunicel, am ras putin.

Link to comment
Share on other sites

8 hours ago, FnZ said:

Slab.

:( M-ai facut sa pling, asa cum plange PUBG-ul sa fie bagat pe server, zi frt cand il bagi toti il asteptam.

Sper ca nu te-ai suparat, n-am facut MEME-ul din rautate, doar pentru amuzament.

Edited by AT NicFTW
Link to comment
Share on other sites

Hmm, ciudat, acum 1 an si ceva ma jucam cu Bobo, Allice si Mazoku GTA V MP si vorbeam la caterinca de donatii si va las de aici vorbele aproximative a tuturor.

Bobo: "Da man, toata lumea crede ca fac milioane din donatii, ei cred ca am Porsche Cayenne in fata casei"

Allice: *rade*

Mazoku: "Ce zici bobitu? ma faci o tura cu Porsche-ul?"

Eu: "Eu zic sa bagi sistem nou pe server, 5 euro login, 10 euro logout"

Allice: "Daaa *ras* *ras*"

Bobo: "Nu-i o idee rea, vorbesc cu pestele sa ne rezolve"

Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, Jackson Brooklyn said:

Hmm, ciudat, acum 1 an si ceva ma jucam cu Bobo, Allice si Mazoku GTA V MP si vorbeam la caterinca de donatii si va las de aici vorbele aproximative a tuturor.

Bobo: "Da man, toata lumea crede ca fac milioane din donatii, ei cred ca am Porsche Cayenne in fata casei"

Allice: *rade*

Mazoku: "Ce zici bobitu? ma faci o tura cu Porsche-ul?"

Eu: "Eu zic sa bagi sistem nou pe server, 5 euro login, 10 euro logout"

Allice: "Daaa *ras* *ras*"

Bobo: "Nu-i o idee rea, vorbesc cu pestele sa ne rezolve"

Hai ca ai depasit limita.

 

Slab.

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
 Share

×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.