Jump to content

Acel moment cand Bobo nu mai are bani sa-i dea lui FnZ.


Nic
 Share

Recommended Posts

3 minutes ago, Alex King Of The Dead said:

mama deci odata am facut asa la colegii mei la info si am pus la un sondaj "Am supt vreodata pula" si aia ma faceai hecar

OFF: Invata romana si dupa te faci "hecar".

 

ON: Imi place ca un /q costa 500 gold si doua costa 1200 gold =)))))

Link to comment
Share on other sites

On 8/19/2018 at 5:23 PM, AT NicFTW said:

ba nu o zic de rau dar schimba-ti atitudinea asta, m-a interesat doar putin ce reply-uri ai mai dat, ai vreo 10 slaburi, 2-3 merge, la una razi si cam atat. Le-am facut in 2 minute ca nu aveam chef, dar daca te crezi mai bun fa tu meme-uri. Nu mai judeca pe altii aiurea, e foarte usor sa scrii "slab". 

M-am uitat si eu la FH-ul tau si pot sa scriu "slab".  Ai luat un 3/3 mai urat, niste FW-uri aiurea, si cand ai luat FW cum ai iesit din factiune, daca iei FW nu iti strici asa tare FH, dar daca mai iesi din factiune asta inseamna sa suferi. Sincer nu imi plac genul tau de oameni dar acum nici nu vreau sa fac tam tam ca te judec sau ceva, e opinia mea despre tine si comportamentul tau, si uita-te prima data la tine inainte sa judeci. Salut!

 S-a referit la meme, sampist cordit ce esti

ne usuram in fh u tau :> 

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
 Share

×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.