Jump to content
Hostul a fost schimbat. Daca vedeti serverul offline readaugati rpg.b-zone.ro sau 141.95.124.78:7777 in clientul de sa-mp ×

Faci comenzi pe shop.b-zone.ro si esti platit cu $$ pe unul din serverele RPG.


LDV Kahrun

Recommended Posts

                                                                                                                 Vrei sa iti cumperi ceva de pe shop.b-zone.ro dar totusi nu esti multumit de oferta? Eu te pot ajuta oferindu-ti o suma de bani pe unul                                                                                                         din serverele RPG in functie de suma achitata pe  shop.

 

 

Care sunt ofertele? Ce primesc in schimb?

Pentru 1 euro cheltuit vei primi suma de 50.000$

 

 

 

Cum pot dona?

Mai intai iti faci un cont pe shop.b-zone.ro, dupa intri pe acest link si comanzi ce doresti: https://shop.b-zone.ro/aff.php?aff=3446

 

 

 

 

Cum pot intra in posesia banilor?

Dupa ce ai facut comanda, imi dai un PM pe forum cu dovada video cum ca ai intrat pe acel link ca sa comanzi. Dupa ce verific dovada imi lasi numele tau si serverul RPG pe care joci iar eu iti voi da transfer.

 

 

 

De ce fac asta?

Playerii care au mai facut comenzi de pe refferalul meu au fost multumiti de sumele oferite si m-am gandit sa fac ceva ce castig si eu dar si voi. Ce castig eu: 10 la suta din plata voastra. Ce castigati voi: Produsul achitat+cash-ul pe server. Nu este prima data cand fac astfel de campanii, am mai facut rost de bani si m-am gandit sa le reincep.

 

 

 

Link to comment
Share on other sites

  • uSp locked this topic

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.