Jump to content

[Portofoliu] - Rhino.


Rhino.
 Share

Recommended Posts

4 hours ago, lTachenl said:

Imi place cum lucrezi insa, incearca si alt stil. Am observat ca folosesti acelasi stil pe toate avatarele (textura respectiva si gradient-ul pe text). Daca te-ai chinui putin ai putea face ceva mai frumos. kw

Multumesc. O sa schimb. apreciez mult comentariul si propunerea.

 

https://imgur.com/W1eZ8dMW1eZ8dM.png  p5EvpFd.png  ifOVC5K.png

 

Edited by Doruuuu
Link to comment
Share on other sites

9 hours ago, NC SalvatoreAROGANTU said:

Salut, frumoase lucrări însă mai schimbă si stilul, pe toate le faci la fel, fă ceva nou, diferit.

tocmai ce l-am schimbat.

eu nu merg pe stilul cu gm. prefer sa iau ceva de la 0. sa modific sa bag singur. probabil exagerez ca fac multe avatare pe un stil, dar asa ar arata un avatar facut, muncit. Multumesc pentru parere, iti voi acorda un +1 pentru ca asa am spus. Insa, e ceva confuz. Am 2-3 stiluri de avatare, pe zi ce trece eu presupun ca avansez pe placul jucatorilor. Imi place sa lucrez in domeniul design si sa imi folosesc creativitatea. Salut si cu respect.

Link to comment
Share on other sites

Salut! Sunt foarte frumoase, dar daca poti schimba-ti Stilul. Ma refer sa nu le mai faci pe toate in culoarea "Rosie" pe fundal. Incearca ceva nou, o zi faina!

Link to comment
Share on other sites

2 hours ago, splashy said:

frumoase ultimele bannere, logo-ul e facut de tine?

Da.

doar desenul cu craniu e luat de pe google de pe un alt logo.

multumesc pt toate parerile

Link to comment
Share on other sites

  • ome locked this topic
  • Rhino. unlocked this topic
Guest
This topic is now closed to further replies.
 Share

×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.