Jump to content

[Portofoliu] - Rhino.


Rhino.
 Share

Recommended Posts

Nu merge butonul de edit.

 XLav1VK.png

Mereu incerc ceva nou. Avatarele pe care le fac eu vor fi intotdeauna diferite fata de celelalte. Eu voi renunta la stilul clasic de avatare. 

Multumesc 

Link to comment
Share on other sites

15 hours ago, splashy said:

nu inteleg, tu de ce la fiecare avatar pui chestiile alea in fundal? nu mi se pare ca dau prea bine

da. sunt facute de mine de mana si mie mi se par ca ofera un alt aspect. Mersi pentru parere oricum. TI-am acordat +1. 

Link to comment
Share on other sites

Intr-adevar, sunt de acord cu ce a spus Splashy, chiar nu dau bine acele efecte in spatele personajului, nu zic in general, poate ca la unele chiar da bine, dar tu le pui la toate.

Incearca sa nu te complici asa mult pentru niste avatare, incearca sa creezi ceva simplu si frumos, design-ul nu inseamna numai efecte, filtre, etc.. Design-ul este special prin simplicitate, ceea ce le este greu unora sa-l redea.

Link to comment
Share on other sites

In speranta ca nu o sa comentez asupra lucrarilor tale de slaba calitate cat si a rip-ului din trecutul apropiat iti deschizi topicuri in continuare. Sunt curios cate conturi de forum o sa iti mai faci sperand ca o sa ca primesti designer :))) 


lucarari slabe si inspirate dupa modelele de pe site-urile de resurse :))) mai ai mult de lucrat  pana sa ajungi unde pretinzi ca esti :)) 

Link to comment
Share on other sites

8 minutes ago, richter said:

In speranta ca nu o sa comentez asupra lucrarilor tale de slaba calitate cat si a rip-ului din trecutul apropiat iti deschizi topicuri in continuare. Sunt curios cate conturi de forum o sa iti mai faci sperand ca o sa ca primesti designer :))) 

 


lucarari slabe si inspirate dupa modelele de pe site-urile de resurse :))) mai ai mult de lucrat  pana sa ajungi unde pretinzi ca esti :)) 

Iti multumesc pentru parere, dupa cum am precizat in status update o sa iti acord un +1 la reputatie.

Ai dreptate, este de apreciat ce zici tu acolo. Iti multumesc pentri parere.

Inspiratia este peste tot. Ce zici tu acolo, despre RIP.

Hai sa iti explic eu cum sta cu rip-ul. Rip-ul este atunci cand iti asumi anumite lucrari in numele altora. Deocamdata eu imi fac propriile proiecte si castig si bani din acest lucru. (Pot sa aduc dovezi celor ce imi cer daca nu ma cred). Dar tu? Ce ai de gand sa faci. Nu te-ai saturat sa faci hate? Ma rog, avand in vedere respectul pe care-l am fata de staff si fata de actualii designers, o sa-ti raspund intr-un mod civilizat cu toate ca nu meriti acest lucru. Salut si o seara buna.

Edited by Doru
Link to comment
Share on other sites

On 8/28/2018 at 5:50 PM, Doru said:

ADMINISTRATOR.png

RPG_ADMINISTRATOR.png

FOUNDERS.png

designer.png

GFX_LEADER.png

GLOBAL_MODERATOR.png

MODERATOR.png

rpg_admin.png

RPG_HELPER.png

RPG_LEADER.png

RPG_SUPER.png

YOUTUBER.png

 

Revin. Nu se vor baga. Insa este o placere pentru mine si o pasiune. pace

 

 

Broah, glumești? Ai folosit același template pe 3 comunități diferite și spui că 'nu se vor băga, e doar o pasiune pentru mine', rly?

Văd că te-ai pus pe treabă să iei designer că pe tiberiu și dănă n-ai reușit. Mare scandal ce făceai acolo în portofolii aici văd că ești foarte cuminte.

Lucrările ar fi mai frumoase dacă nu te-ai lăuda atât de mult cu ele încât uiți că ești 0 pe comportament. Zici că vrei să faci bani din asta (sau că ai facut și faci) când o să te angajeze într-o companie cu așa fițe poți să fii tu cel mai bun din ps, nu te bagă nimeni în semă.

peace✌️

idei frumoase, păcat de creator

Edited by Lupus
Link to comment
Share on other sites

9 hours ago, Lupus said:

Broah, glumești? Ai folosit același template pe 3 comunități diferite și spui că 'nu se vor băga, e doar o pasiune pentru mine', rly?

Văd că te-ai pus pe treabă să iei designer că pe tiberiu și dănă n-ai reușit. Mare scandal ce făceai acolo în portofolii aici văd că ești foarte cuminte.

Lucrările ar fi mai frumoase dacă nu te-ai lăuda atât de mult cu ele încât uiți că ești 0 pe comportament. Zici că vrei să faci bani din asta (sau că ai facut și faci) când o să te angajeze într-o companie cu așa fițe poți să fii tu cel mai bun din ps, nu te bagă nimeni în semă.

peace✌️

idei frumoase, păcat de creator

eu nu sunt 0 pe comportament. ma compari cu cel de pe comunitatea lui dana. pai din cauza voastra. aici sunt niste oameni normali. de aceea probabil nu este nevoie sa apelez la un comportament de animal. Idei frumoase, pacat de creator? Deocamdata nu ai niciun drept sa ma acuzi de comportament atata timp cat aici nu am facut niciun scandal. Sunt oameni aici, nu animale ca tine si darth. pace 

 

Pe langa acest argument, vreau sa te intreb, cand m-am laudat cu ele pe aceasta comunitate. Eu am adoptat o atitudine pozitiva si fara sa insult pe cineva. Esti doar frustrat ca le-am adus pe aceasta comunitate acele lucruri. Avand in vedere ca i le propusesei lui Ksenon sa le bage. Ei bine, v-ati batut joc de mine. Ramaneti cu altele. Este o greseala ca duc template-ul pe alta comunitate? Prietene, sunt facute de mine. Am tot dreptu' sa le postez unde vreau eu. 

 

Faptul ca eu sunt ,,cuminte'' se datoreaza faptului ca oamenii de pe aceasta comunitate sunt de treaba. 

Si stai linistit ca o sa ajung designer pe aceasta comunitate. Avand in vedere faptu' ca sunt activ in categorie, o sa ajung. 

 

ati ajuns sa veniti aici sa-mi comentati. Plecati de unde veniti. Eu v-am parasit, asta ati vrut, asta ati primit. Acum valea. 

Edited by Doru
Link to comment
Share on other sites

On 9/15/2018 at 11:06 AM, Doru said:

Faptul ca eu sunt ,,cuminte'' se datoreaza faptului ca oamenii de pe aceasta comunitate sunt de treaba. 

Si stai linistit ca o sa ajung designer pe aceasta comunitate. Avand in vedere faptu' ca sunt activ in categorie, o sa ajung. 

eu nu prea cred. ?

Link to comment
Share on other sites

8 minutes ago, Darth said:

eu nu prea cred. ?

au venit baietii de pe rubine. Ma, nici aici nu ma lasati :))

Da, aici pot spune ca pe aceasta comunitate nu sunt playeri asa ,,destepti'' ca voi. De aceea, atitudinea unui om este diferita. Cat despre avatar-ul tau. Ce sa zic. Nu mai zic nimic. O sa fac asa fel incat sa nu va mai bag in seama si sa imi vad de treaba mea. 

Pe langa asta nu cred ca esti in masura sa comentezi decizia unui gfx leader, avand in vedere ca ai o zi pe comunitate. Asta duce la instigare.

Link to comment
Share on other sites

Creatorul topicului nu trebuie să posteze în caz că are lucrări noi pe o perioada mai mică de 24 de ore. În caz că are de adăugat o noua lucrare va folosi butonul EDIT.

Fii mai atent data viitoare!

Link to comment
Share on other sites

  • ome locked this topic
  • Rhino. unlocked this topic
Guest
This topic is now closed to further replies.
 Share

×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.