Jump to content

[Portofoliu] - Rhino.


Rhino.
 Share

Recommended Posts

13 hours ago, RW Konny said:

hXvkzTw.pngwX2Csrn.png

Astea sunt de pe altă comunitate, știu și ale cui sunt. Ce-ar fi să lăsăm ripp-ul? 

Se vede clar ceva, în cereri ai niște lucrări vai de ele aș putea spune, iar în portofoliu ești zew, cum vine asta? ? 

Te-as astepta cu dovezi. Rip? :)). Abia astept sa vad unde le-ai vazut. 

Pe langa acest aspect, o sa-ti arat si cum le-am facut dupa un tutorial pe care ti-l voi prezenta. De asemenea, pt aceste acuzatii, daca tu vei veni cu dovezi, automat @Cristina ma va interzice pe categorie. De asemenea, te-as ruga sa cauti toate portofoliile lui Doru/Jericho/Rhino care sunt eu in persoana fizica. Doru design ftw. Probabil ai vazut aceste tricouri tot la mine, iti trimit un PM sa vad unde ai mai vazut tu :)). Chiar sunt curios pt ca acest tricou este un tricou de pe google decupat pus pe un bg nou si modificat pt a putea imprima ce doresc eu in el, astfel incat sa se produca o reflexie buna.

totodata, am observat de unde vine hatereala asta, frustrarea pe care o ai, faptul ca nu ai luat designer :(. 

Edit: Toate lucrarile sunt postate pe toate comunitatile unde activez eu. Re. 

Edited by Doru
Link to comment
Share on other sites

17 hours ago, RW Konny said:

hXvkzTw.pngwX2Csrn.png

Astea sunt de pe altă comunitate, știu și ale cui sunt. Ce-ar fi să lăsăm ripp-ul? 

Se vede clar ceva, în cereri ai niște lucrări vai de ele aș putea spune, iar în portofoliu ești zew, cum vine asta? ? 

Vreau să văd aceste tricouri de pe comunitatea unde zici tu. Lasă-mi PM.

Link to comment
Share on other sites

3 hours ago, Cristina said:

Vreau să văd aceste tricouri de pe comunitatea unde zici tu. Lasă-mi PM.

Sunt banat pe comunitatea respectivă datorită unor copii scăpați la accese de Administrator. Anyway.. era cineva pe o comunitate de CS, nu vreau să fac reclamă, care nu avea un nick ca cele enumerate de Doru mai sus. Mă rog, peace!

Link to comment
Share on other sites

37 minutes ago, RW Konny said:

Sunt banat pe comunitatea respectivă datorită unor copii scăpați la accese de Administrator. Anyway.. era cineva pe o comunitate de CS, nu vreau să fac reclamă, care nu avea un nick ca cele enumerate de Doru mai sus. Mă rog, peace!

Puteai să faci alt cont și să-mi arăți. Am și specificat, în PM, nu faci reclamă.

Până atunci, nu ai dovezi că face RIP.

Când ai, anunță-mă. Seară faină.

Link to comment
Share on other sites

8 minutes ago, Cristina said:

Puteai să faci alt cont și să-mi arăți. Am și specificat, în PM, nu faci reclamă.

Până atunci, nu ai dovezi că face RIP.

Când ai, anunță-mă. Seară faină.

Sunt banat pe clasa de IP, nu pe cont :)

Seară faină și ție!

Link to comment
Share on other sites

46 minutes ago, RW Konny said:

Sunt banat pe clasa de IP, nu pe cont :)

Seară faină și ție!

Asta doar pentru ca nu poti sa dovedesti si ai venit cu niste acuzatii pe care nu le poti sustine. Iti dau un sfat, pe comunitatea pe care ai vizitat-o si unde erau expuse tricourile (nu de mine dupa cum zici) ii puteai zice numele @Cristinaei sau poti intra de pe telefon pe un alt cont. Consider ca nu mai are rost sa comentez acest aspect, drept pentru care, data viitoare te-as ruga sa iti sustii argumentele sau mai bine zis acuzatiile pe care le faci. 

 

O seara buna. 

Link to comment
Share on other sites

  • Rhino. locked this topic
  • Rhino. unlocked this topic
  • Rhino. locked this topic
  • Rhino. unlocked this topic
On 6/23/2020 at 10:31 AM, Honored said:

Interesant integrate renderele, pe text stai cam slabut, dar e timp.

adevarul gol golut. multumesc pentru parere :) 

Q54j0wM.png

cPEmHt9.png

Edited by RH.
Link to comment
Share on other sites

On 6/24/2020 at 3:22 PM, RH. said:

adevarul gol golut. multumesc pentru parere :) 

Q54j0wM.png

cPEmHt9.png

 

La semnatura pattern-ul ala din dreapta nu prea isi avea locul acolo, puteai sa cresti putin saturatia pe ecran si sa mai adaugi niste particule pe langa barbatul ala si eventual cateva lumini pe el.

 

Iar cel cu discord, nu e prea complicat, nu stiu, personal nu-mi place.

 

Din punctul meu de vedere ai scazut fata de cum lucrai inainte, dar bineinteles probabil nu prea ai timp si astea, keep up the good work :) <3.

Edited by nanelu
Link to comment
Share on other sites

38 minutes ago, nanelu said:

 

La semnatura pattern-ul ala din dreapta nu prea isi avea locul acolo, puteai sa cresti putin saturatia pe ecran si sa mai adaugi niste particule pe langa barbatul ala si eventual cateva lumini pe el.

 

Iar cel cu discord, nu e prea complicat, nu stiu, personal nu-mi place.

 

Din punctul meu de vedere ai scazut fata de cum lucrai inainte, dar bineinteles probabil nu prea ai timp si astea, keep up the good work :) <3.

ai dreptate in felul tau, insa la logo te contrazic. iti propun sa schimbi tu culoarea la un logo fara sa te atingi de psd-ul de la logo ul respectiv. sa il modifici in functie de setarile din blending si sa ii dau o coloristica oferind impresia ca ai avut psd-ul de la logo. nu stiu daca stii ce vreau sa iti zic 

Link to comment
Share on other sites

  • ome locked this topic
Guest
This topic is now closed to further replies.
 Share

×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.