Jump to content
Hostul a fost schimbat. Daca vedeti serverul offline readaugati rpg.b-zone.ro sau 141.95.124.78:7777 in clientul de sa-mp ×

[Portofoliu] - Daryl HYENA


HN Daryl
 Share

Recommended Posts

Salut, în acest topic o să postez mai multe avatare, thumbnail-uri cât și alte creații. Aștept cât mai multă obiectivitate. Doresc să învăț cât mai multe, și să ajung să am rezultate și mai bune. P:S: Lucrez in Photoshop de aproximativ 1 an, doar că până acum o lună nu lucram la fel de intens, doar când aveam nevoie.

 

Avatare:

 

diferenta havesee.png

 

gutisor diferenta.png

 

daryl diferenta.png

 

migos x5.png

 

Thumbnail-uri: 

 

ajutor.png

 

Thumbnail war.png

 

bizzoon.png

 

Ciorfan Ep 1.png

 

ciorfan episodul 2.png

 

 

Edited by Daryl HYENA
Link to comment
Share on other sites

Majoritatea iti vor acorda comentarii pozitive, avand in vedere functia pe care o deti.

Eu voi fi sincer. Ai mult de lucrat daca vrei sa faci ceva. Ma bucura faptul ca ai postat ceva diferit, deci ai initiativa. 

O sa postez zilele acestea niste tutoriale. keep working. 

Link to comment
Share on other sites

9 hours ago, V i d i r i c said:

Bro la avatare ai optiunili 150x300 160x250 150x260 160x260 150x250. Sau astea sunt cele in care lucreaza multi, noroc.

prietene. asta e efectul de turma. el poate sa isi aleaga ce vrea.

daca x face asa, y este obligat sa faca ca el, ca asa se lucreaza?

D-aia se copiaza acest stil de prost gust si anume avatare.

Lasa-l pe om sa lucreze pe ce dimensiune vrea. 

 

 

Ce mai vreau sa precizez. Limiteaza-te la ceva usor. Lasa borderele. Incearca sa fii diferit. Oricum, te voi ajuta si eu. O sa postez niste tutoriale. Vreau sa fac activitate in categoria design prin asta. :D

http://forum.nephrite.ro/index.php?/topic/12980-tutorial-cum-sa-folosim-shapes-urile-in-crearea-unui-simplu-logo/ 

https://forum.b-zone.ro/topic/410662-tutorial-1-cu-doru/

 

sper sa-ti placa. Invata ce ai aici. Sunt niste chestii de baza. Redimensionare. C.Mask. Voi reveni si cu avatare si lucrare pe bg. :D

 

Edited by Doru
Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
 Share

×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.