Jump to content
Hostul a fost schimbat. Daca vedeti serverul offline readaugati rpg.b-zone.ro sau 141.95.124.78:7777 in clientul de sa-mp ×

[B-Zone Battle] Duntex vs Doru


Duntex
 Share

Recommended Posts

v1 - Redimensionare foarte proasta, borderul ala negru nu arata bine. Nu prea vad ca ai lucrat la avatar.

v2 - Ai taiat fata aia destul de aiurea, se poate vedea foarte usor pixelii, background-ul nu-mi place si nu se potriveste deloc.

Sincer n-as alege nici una dar n-am incotro, votez v2 pentru ca a muncit mai mult.

// v2

Link to comment
Share on other sites

Oh, God! Why?

O să acord votul lucrării cu numărul 2.

Nu înțeleg BG-ul, tu știi ce a vrut să iasă din acel avatar. E okay făcând asta, ai modificat puțin aspectul chiar dacă ai decupat fata foarte aiurea, de apreciat efortul.

Lucrarea cu numărul 1, doar 3 chestii le pot vedea. Borderul, redimensionarea & efectele. Din punctul meu de vedere, groaznice. Poate data viitoare!

Link to comment
Share on other sites

E clar ca ofer votul lucrarii cu numarul 2. 
Prima e groaznica, cunostintele mele minime in Photoshop, o puteam face mai bine. Borderul ala ce se vede cat de cat, redimensionarea e clar ca e facuta doar sa fie facuta iar blur nu prea vad. Sper ca pe viitor sa faci lucrari mai bune :)

Versiunea 2, imi place cu totul, s-a muncit mult la ea si are stil. Nu pot comenta mai mult. Deci votul final, V2.

Edited by Zenod
Link to comment
Share on other sites

Votez versiunea a 2-a deoarece este cu mult peste prima, care se vede ca este facuta de un incepator, redimensionare proasta, un border care nici nu se potriveste cu stock-ul, nu prea s-au adus modificari considerabile pozei.

Link to comment
Share on other sites

v1: Nimic original, boarder nu are, redimensionarea este praf, nu vad nimic special la blur.

v2: Blurul este bestial, imi place ca a folosit efecte ca si background, boarder nu prea stiu daca are

// Votez V2

Link to comment
Share on other sites

Ce-i asta frate.. 

v1 face oricine in paint -_-

 

v2 smecherie

 

vot: v2

Edited by Andrada
Vot anulat. Argumentele solide sunt mereu bine venite.
Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
 Share

×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.