Jump to content
Hostul a fost schimbat. Daca vedeti serverul offline readaugati rpg.b-zone.ro sau 141.95.124.78:7777 in clientul de sa-mp ×

Interviu #71 - Daryl - RPG4 Admin 4


Rolland
 Share

Recommended Posts

23 hours ago, FabiShunk SS said:

nu stiu daca e ceva regulament la tine, dar nu mai invita tot felul de

ca asa ma fac si eu d-asta care da interviuri si o invit pe roxy manelista si pe marian valorosu si sa vezi ce palpitant o sa fie

prin 2014-2015 nu stiu daca asta era subforumul, dar imi amintesc ca urmaream fiecare interviu cu placere, de la playeri care jucau din 2009 si admini cu o vechime de 3-4 ani, acum citesc niste replici de la niste neauziti

 

 

ai sa mori tu ca ai vazut? ma sa fiu al dreq numai eu nu vad, probabil ca baietii care iau fake banuri n-au cont de forum sa se laude cu cele 100 de fake banuri la signature, ai dreptate

codati mai putin pe 1/2, am jucat pe 3/4 si stiu ce inseamna sa ii vezi cum iti dau pereti niste baieti de 13 ani, admini care n-au habar ce e ala tw, imi amintesc cand faceam dm pe cop in HQ Avispa cand eram sub, si era un cacat grizzly nu stiu cine e ala cu una, i-am dat kill cu combatul si am omorat-o si pe aia si m-am trezit banat pt aimbot

pe rpg1/rpg2 sunt playeri in ganguri cu levele intre 50 si 150, cine e banat acolo si revine, adica se stie sigur ca are cod, nu mai are ce cauta, nu ai habar cel putin cati au incercat sa isi schimba nickurile sa nu mai fie banati sau sa aiba o reputatie de codati

Cand juca Daryl pe RPG1, tu nu stiai ce e ala samp cel mai probabil. Asa ca nu te mai flexa cu un rank 6 in mafie pentru ca e mai greu sa fii rank 1 intr-o pasnica de cat sa iei rank 6 intr-o mafie. =))

Link to comment
Share on other sites

33 minutes ago, AT DequaL said:

Cand juca Daryl pe RPG1, tu nu stiai ce e ala samp cel mai probabil. Asa ca nu te mai flexa cu un rank 6 in mafie pentru ca e mai greu sa fii rank 1 intr-o pasnica de cat sa iei rank 6 intr-o mafie. =))

bai sobolanule, nu inteleg de ce te-ai baga tu in seama cu mine, fara sa stii cine-s eu cate conturi am avut eu si asa mai departe, ca ti-as sta sa iti insir acum 50 de ganguri prin care am trecut in 4 ani

daryl juca samp prin 2011? nu prea cred, avea multe de invatat, pe atunci playerii nu aveau obiective, doreau sa se distreze, nu se muncea pentru avere ci doar pentru level up, iar tu probabil prin 2011 cat si el nu cred ca ati aflat ce e ala un calculator

 

ai luna asta adunate 150 de ore jucate in 12 zile si tu vii la mine bai putoi sa comentezi ca ma "flexez" (cuvant de cacat, aveti 9 clase de liceu profesional si folositi argouri) ca am r6?

r6 e castigat pe bun merit, pe rpg4 luam r6 oriunde ma duceam in ganguri, pe rpg1 mai greu :) a trebuit sa invat sa dau cu adevarat bine, si rezultatele ca dau fara cod se cunosc si pe rivale, cand m-am dus pe awake unde le-am dat omor de imi dadea numai kickuri pentru pro aimbot

bai amaratule, eu am fost lider de gang pe 2 in 2015 si ca sublider am luat orase de cel putin 4-5 ori, daca doresti ti le pot enumera pe toate, mai ai la signature si pasnic pe viata =)) 

 

asta e strict parerea mea, in calitate de player rpg4, in care mi-am irosit o perioada de timp mare doar jucand pe serverul asta, lasandu-ma la un moment dat, dupa care m-am pisat efectiv si pe cont pe care l-a banat un baiat

 

@Rolland

nu am venit sa fac gura ca nu ii iei lui phax interviu, dar uita-te putin pe interviews si zi-mi daca vezi doar pe neauzitii de pe 4

 

din punct de vedere moral, ar fi trebuit sa ii iei si lui phax un interviu, pentru ca doar de doua ori s-au cucerit toate orasele

 

 

 

Edited by FabiShunk SS
Link to comment
Share on other sites

  • BIS aka OldNab changed the title to Interviu #71 - Daryl - RPG4 Admin 4
  • Rolland locked this topic
Guest
This topic is now closed to further replies.
 Share

×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.