Jump to content
Hostul a fost schimbat. Daca vedeti serverul offline readaugati rpg.b-zone.ro sau 141.95.124.78:7777 in clientul de sa-mp ×

BUG - Prea multe vehicule spawnate pe server[200 players ON]


xEpical

Recommended Posts

@FT Vesca , te rog nu te trezi sa postezi aiurea, stiu foarte bine ce zic.

 

Fa tu un calcul simplu domnule, din 200 de jucatori, 80 pe /sleep(deci nu au vehicule spawnate) iar din aia 120 ramasi te asigur eu ca nu au toti CP ca sa spawneze cate 8 masini. Si chiar daca ar avea, tot ar fi aproape imposibil ca acei 120 de jucatori sa spawneze toti cate 8 vehicule numa' de a dracului ca sa se umple serverul de vehicule.

 

Joci samp macar? 

Link to comment
Share on other sites

Just now, uN xEpical said:

@FT Vesca , te rog nu te trezi sa postezi aiurea, stiu foarte bine ce zic.

 

Fa tu un calcul simplu domnule, din 200 de jucatori, 80 pe /sleep(deci nu au vehicule spawnate) iar din aia 120 ramasi te asigur eu ca nu au toti CP ca sa spawneze cate 8 masini. Si chiar daca ar avea, tot ar fi aproape imposibil ca acei 120 de jucatori sa spawneze toti cate 8 vehicule numa' de a dracului ca sa se umple serverul de vehicule.

 

Joci samp macar? 

Da, joc. Dupa cum am zis, doar pentru ca te mira un lucru, nu inseamna ca e bug, ai zis si tu, aproape imposibil, deci se poate face, chiar daca e foarte mica sansa. Totodata, cum ar putea reproduce un scripter acest bug? Ar lua foarte mult timp, de aia e bine sa vii si cu dovezi. Daca vrei sa se rezolve bugul repede, nu astepta ca scripterii sa reproduca problema, posteaza dovezi, orice.

Link to comment
Share on other sites

@FT Vesca, de asta te-am intrebat daca joci samp...pentru ca nu prea le ai. Cum se reproduce acest bug? Intri la orice ora din zi pe server si incerci sa-ti spawnezi un vehicul de pe /v. De ce te bagi daca nu stii? Serios vorbind

Link to comment
Share on other sites

23 minutes ago, uN xEpical said:

@FT Vesca, de asta te-am intrebat daca joci samp...pentru ca nu prea le ai. Cum se reproduce acest bug? Intri la orice ora din zi pe server si incerci sa-ti spawnezi un vehicul de pe /v. De ce te bagi daca nu stii? Serios vorbind

De ce sa intre scripetrul pe joc daca nici un screenshot cu numarul de playeri si comanda ti-a fost greu sa pui? Asa fara dovezi putem deschide 100 de oameni reclamatii de bug doar ca scripterii sa-si piarda timpul inutil.

Link to comment
Share on other sites

12 hours ago, FT Vesca said:

De ce sa intre scripetrul pe joc daca nici un screenshot cu numarul de playeri si comanda ti-a fost greu sa pui? Asa fara dovezi putem deschide 100 de oameni reclamatii de bug doar ca scripterii sa-si piarda timpul inutil.

ba da tu esti retardat besi drq de aici ca ma si enervezi..nu e orice player, e admin. si de ce sa mai puna poza daca situatia este explicata destul de clar. du te si fa posturi aiurea si ia-te in gura cu altcineva ca nu prea-ti permiti aici.

ON: am vazut si eu problema, e ceva necurat.

Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, Snape said:

ba da tu esti retardat besi drq de aici ca ma si enervezi..nu e orice player, e admin. si de ce sa mai puna poza daca situatia este explicata destul de clar. du te si fa posturi aiurea si ia-te in gura cu altcineva ca nu prea-ti permiti aici.

ON: am vazut si eu problema, e ceva necurat.

De ce sa te creadă in scripter dacă nu ii prezinți dovada? Numa' ii ocupi timpul degeaba.

Link to comment
Share on other sites

11 hours ago, FT Vesca said:

De ce sa te creadă in scripter dacă nu ii prezinți dovada? Numa' ii ocupi timpul degeaba.

Ai dat-o pe diacritice acum =))))))))) te crezi mai interesant cu ele, sau? Te crede ca e vizibil si e si deranjant s au sesizat reclamatii si in joc stai calm ramai la cs 1.6 ca ma pis pe o ora jucata pe care o joci tu pe saptamana =) mai ho ca nu halesc =)

Link to comment
Share on other sites

On 13.09.2018 at 11:24 PM, FT Vesca said:

Daca nu te chinui nici o poza sa pui, el de ce sa se chinuie sa îți rezolve bugul? Hai că ajunge bine tara cu concepția de handicapați ce o aveți unii. Peace, I'm out.

Te bagi total aiurea unde nu este treaba ta.

 

Se vede că ești total pe lângă și că ai anumite frustrări pe care ți le verși pe noi.

 

Nu ai ce căuta în acest topic. Punct.

 

Acel bug este bine-cunoscut de către staff (din care fac parte atât eu, cât și Epical, care mai și jucăm SA:MP btw).

 

Te rog să nu mai faci +1 unde nu este treaba ta.

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.