Jump to content

[Problema] InterfaceEditor nu merge pe Windows 10


RAZVAN7

Recommended Posts

Întrebarea / Nelămurirea / Ajutor: Am încercat mai multe modpack-uri și am observat că pe nici unul dintre ele nu merge InterfaceEditor.
Screenshot (în caz că este necesar): Nu este necesar.

Alte precizări: Am Windows 10 Home.

Link to comment
Share on other sites

@Invasion   Daca nu ai rezolvat, încearcă în felul ăsta: deschide fișierul .ini al modului și du-te la „CheckExeVersion=X” (e în partea de jos fișierului). Dacă e pe 0, pune-l pe 1, dacă e pe 1, pune-l pe 0, poate o să-ți meargă.

 

 

 


Anunță-mă dacă ai rezolvat.
 

 

Link to comment
Share on other sites

7 hours ago, D a n n said:

@Invasion   Daca nu ai rezolvat, încearcă în felul ăsta: deschide fișierul .ini al modului și du-te la „CheckExeVersion=X” (e în partea de jos fișierului). Dacă e pe 0, pune-l pe 1, dacă e pe 1, pune-l pe 0, poate o să-ți meargă.

 

  Reveal hidden contents

 


Anunță-mă dacă ai rezolvat.
 

 

Nu merge.

6 hours ago, Crack exe said:

daca iti apare la inceput o eroare cu mscvrl sau mai era ceva cu d3d9.dll missing, da update la directx si microsoft visual 2010

Nu imi da nici o eroare pur si simplu nu merge.

 

Link to comment
Share on other sites

27 minutes ago, Invasion said:

Nu merge.

Nu imi da nici o eroare pur si simplu nu merge.

 

 

Incearca versiunea crack-ului de la HOODLUM.

Inca ceva, ca sa iti dai seama ca este crack-ul bun, dai Click dreapta pe el si dai Properties si la size vezi sa aiba "14,383,616 bytes"

 

Download



Anunta-ma daca merge.

Link to comment
Share on other sites

Try Installing a New GTA San Andreas From > Here <  without  *Mods*, Then Try Putting interface editor, i hope it will work for you. Windows 10 Is not a Problem. 

Link to comment
Share on other sites

9 minutes ago, LunatiiC said:

Try Installing a New GTA San Andreas From > Here <  without  *Mods*, Then Try Putting interface editor, i hope it will work for you. Windows 10 Is not a Problem. 

 

 

Incercati sa instalati un nou GTA San Andreas De La > Aici < Fara *Moduri*, apoi incercati puneti Interface Editor, sper ca va functiona pentru dvs. Windows 10 Nu este o Problema.

Link to comment
Share on other sites

9 hours ago, LunatiiC said:

Try Installing a New GTA San Andreas From > Here <  without  *Mods*, Then Try Putting interface editor, i hope it will work for you. Windows 10 Is not a Problem. 

 

9 hours ago, LunatiiC said:

 

 

Incercati sa instalati un nou GTA San Andreas De La > Aici < Fara *Moduri*, apoi incercati puneti Interface Editor, sper ca va functiona pentru dvs. Windows 10 Nu este o Problema.

Next time try editing the post.

You're not allowed with double-post.

Link to comment
Share on other sites

On 14/09/2018 at 6:38 PM, D a n n said:

 

Incearca versiunea crack-ului de la HOODLUM.

Inca ceva, ca sa iti dai seama ca este crack-ul bun, dai Click dreapta pe el si dai Properties si la size vezi sa aiba "14,383,616 bytes"

 

Download

 

  Hide contents

 


Anunta-ma daca merge.
 

 

 

Tot nu merge.

3 hours ago, Steluta said:

 

Next time try editing the post.

You're not allowed with double-post.

nu merge/not working.

Link to comment
Share on other sites

8 hours ago, Invasion said:

Tot nu merge.

nu merge/not working.

ce versiune de SA-MP folosesti? instaleaza SA-MP R1

incearca sa schimbi fonts.txd deoarece este posibil sa fie unul care are deja culoarea modificata si sa o pastreze doar pe a lui, nu si cea a interface editorului.

Link to comment
Share on other sites

4 hours ago, FabiShunk SS said:

ce versiune de SA-MP folosesti? instaleaza SA-MP R1

incearca sa schimbi fonts.txd deoarece este posibil sa fie unul care are deja culoarea modificata si sa o pastreze doar pe a lui, nu si cea a interface editorului.

am r1 si tot nu merge, pentru font nu am nimic.

Link to comment
Share on other sites

Incearca crackul de la hoodlum este foarte ok asa mi a facut si dupa ce am bagat acel crack a mers fara stres, daca nici asa nu merge sterge tot ce tine de gta ma refer sa stergi gtau din c sau unde il ai si gta user file din my documents si incearca sa l reinstalezi, astept un raspuns.

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.