Jump to content

Bug MISIUNE [RYDER / NEA MIREL / OG LOC]


CioKynezu

Recommended Posts

Nick-ul tau: CioKynezu
Server: RPG2.B-ZONE.RO
Descrierea bugului: Am facut astazi misiunea Nea Mirel, si primesc bug la finalul misiunii fie cea cu balotii fie cea cu cadourile. Scrie ultimul mesaj de la misiune si ramane exact asa, nu primesc banii. Si la Ryder cateodata apar 2 elicoptere, la nea mirel cate odata apar 2 tampa. M-am saturat! Am facut misiunile de N-ori, si am primit acest bug. La baloti lafel am terminat cu toti balotii si aceasi poveste, scrie ultimul mesaj, si nu primesc banii, ramane ca si cum as lua desync. Trebuie mereu sa dau relog.
Screenshot(s): https://imgur.com/a/J7FKjoM

( In dovada se vede ca exact asa mi-a ramas jocul, cu acel mesaj, si nu mi-am primit nici banii )

Link to comment
Share on other sites

15 hours ago, CosminStefan13 said:

La nea Mirel asa imi face si mie, la Ryder nu ma lasa sa iau armele  si cand dau /leavemission zice ca nu sunt intr-o misiune! M-am saturat de aceste buguri, de 1 saptamana de cand sunt

Lafel si eu, m-am saturat sa le fac sa pierd timpul aiurea, si cu un esec ( sa nu imi primesc banii ) mai ales la nea mirel cu balotii, este timp pierdut foarte mult, ai vazut sa cari balotii si sa nu iti primesti banii.

Link to comment
Share on other sites

S-a rezolvat.

On 14.09.2018 at 10:17 PM, CioKynezu said:

Exact...

 

On 14.09.2018 at 8:14 PM, CosminStefan13 said:

Si bugurile la misiune sunt de cv timp, si nu s-a facut nimic..

Nu mai comentati aiurea daca n-aveti habar, ms, spor la joc.

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.