Jump to content

Abuz lider RPG4 pe filmare


DodgeEA7

Recommended Posts

 

 

Pentru ca sunt adminii incapabili, am pus demisia la lider sa ia un prieten in locul meu, R6 la mine. Am intrebat inainte toti adminii daca sunt sanse sa ia el, toti mi-au zis ca da, l-au bagat pe lista staff, a trecut de lista staff si de lista membrii, cu 15 voturi, si au aflat abia dupa ce au analizat, ADICA DUPA CE A TRECUT PRIN TOATE LISTELE, ca nu poate sa ia..asta insemnand ca mi-am pus demisia la lider degeaba. Admini incapabili.

Link to comment
Share on other sites

On 9/15/2018 at 3:24 PM, WG Dodge said:

 

 

Pentru ca sunt adminii incapabili, am pus demisia la lider sa ia un prieten in locul meu, R6 la mine. Am intrebat inainte toti adminii daca sunt sanse sa ia el, toti mi-au zis ca da, l-au bagat pe lista staff, a trecut de lista staff si de lista membrii, cu 15 voturi, si au aflat abia dupa ce au analizat, ADICA DUPA CE A TRECUT PRIN TOATE LISTELE, ca nu poate sa ia..asta insemnand ca mi-am pus demisia la lider degeaba. Admini incapabili.

Ai "DACA SUNT SANSE" deci avea sanse sa nu ia, iar tu ca un copil prost ti-ai facut-o cu mana ta, ca esti prost . Succes!

Link to comment
Share on other sites

Sunt oarecum șocat să vad un semi-analfabet obținând funcții de genul, oare nu mai sunt niște standarde care trebuie îndeplinite înainte de investirea într-o funcție? Sau e pe sistemul:

"Avem pe altu'?"

"Avem?"

"Nu știu, întreb și eu"

"La naiba, pune-l pe ăsta...zicem că s-a pus singur dacă ne întreabă cineva."

Link to comment
Share on other sites

  • Kelton locked this topic

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.