Jump to content
Hostul a fost schimbat. Daca vedeti serverul offline readaugati rpg.b-zone.ro sau 141.95.124.78:7777 in clientul de sa-mp ×

Căpitanul FCSB-ului, adversarul României în Liga Națiunilor? "Sper să mă vadă cineva și să mă cheme"


South Andreey
 Share

Recommended Posts

E6A8wc8.jpg

 

Căpitanul FCSB-ului, Bogdan Planici, și-ar dori să ajungă în naționala Serbiei, formație care se află în grupă cu România în Liga Națiunilor.


 

Fundașul central e convins că dacă va continua pe aceeași linie, va fi chemat până la urmă. 

"Cu siguranţă că mi-aş dori să ajung la naţională, este visul tuturor jucătorilor, aşa că sper ca cineva să mă vadă şi să mă selecţioneze", a zis Planici la conferința de presă dinaintea meciului cu CFR Cluj.

...despre faptul că e căpitan: "Este o responsabilitate foarte mare, o obligaţie, dar eu voi rămâne acelaşi om dedicat 100% şi mă repet, este o mare responsabilitate", a declarat Bogdan Planici.

Sursa: GSP.ro

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
 Share

×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.