Jump to content
Hostul a fost schimbat. Daca vedeti serverul offline readaugati rpg.b-zone.ro sau 141.95.124.78:7777 in clientul de sa-mp ×

Fii milionar cu SweatCoin


L3golas
 Share

Recommended Posts

 

 

 

                                                        sweatcoin.thumb.png.4a602cd599f8d3c85b523ac9fd5cd4bd.png

 

 

 

Este vorba despre o aplicatie ce te plateste pentru pasii facuti, adica faci bani doar mergand sau facand sport dar poti face bani invitand prietenii pe aplicatie.

Aplicatia este disponibila pe telefoanele te tip IOS si Android, puteti instala aplicatia din link-ul de mai jos.

Dai acces la GPS si poti incepe sa mergi. De exemplu 1.000 pasi valoreaza 0.9 sweatcoin. Totodata la acumularea a 20.000 de sweatcoin puteti cumpara servicii din shop-ul pe care aplicatia il are. Tot la aceasta suma de sweatCoin puteti sa scoate bani reali pe contul de paypal in valore de 1.000$. Aplicatia este 100% legit, deci functioneaza si chiar plateste. Meniul este unul usor si va prindeti usor.

Primiti cate 5 Sweatcoin pentru fiecare prieten invitat, deci daca aveti multi prieteni v-ati scos. 

Nu te costa nimic, aplicatia merge in fundal.

Daca invitati 30 de prieteni va v-a deschide un shop de Influencer (aplicatia va considera utilizator activ) unde puteti sa scoateti sume mai mici de bani in contul de paypal.

Mult succes la sport si la pasi.

 

Link Download<:  swcapp.com/hi/adi469455

Edited by L3golas
Link to comment
Share on other sites

3 minutes ago, FabiShunk SS said:

aplicatie de cacat, daca ofera atata incredere, de ce trebuie sa faci 100 de km pe jos ca sa poti sa retragi o suma modica de bani?

tu gandesti ce inseamna 100 km pe jos? noroc ca nu se mai fac cruciade

Aplicatia chiar plateste, revin cu dovezile in scurt timp, nu trebuie sa te axezi pe aplicatie, doar o tii in telefon si cu timpul se acumuleaza punctele.

Link to comment
Share on other sites

Just now, L3golas said:

Aplicatia chiar plateste, revin cu dovezile in scurt timp, nu trebuie sa te axezi pe aplicatie, doar o tii in telefon si cu timpul se acumuleaza punctele.

mi-a venit o idee mai buna, caut om care sa-mi culeaga porumbul din fundul luncii, ofer 50 de lei si o masa de pranz, nu faci mai mult de 1 km, ca ii pui in caruta

 

nu, nu se acumuleaza asa usor, iti dai seama dupa 3-4 zile ca iti trebuie 1 an sa scoti 10$

Link to comment
Share on other sites

6 minutes ago, FabiShunk SS said:

mi-a venit o idee mai buna, caut om care sa-mi culeaga porumbul din fundul luncii, ofer 50 de lei si o masa de pranz, nu faci mai mult de 1 km, ca ii pui in caruta

 

nu, nu se acumuleaza asa usor, iti dai seama dupa 3-4 zile ca iti trebuie 1 an sa scoti 10$

In aproximatic 8 sau 9 luni de zile poti sa faci suma de 20.000 de sweatcoin facand pe fiecare zi cate 20 sweatcoin(asta fiind limita pe zi) fara invitatii. Sa zicem ca tu te duci zilnic la munca si faci pasii fara prea mare efort si fara sa iti dai seama ca ii faci, Iar peste cateva luni te trezesti cu 1.000$ in contul tau de paypal/bancar, nu ramai surprins? Acele 8/9 luni sunt extrem de mult dupa parerea mea, iar daca dai invitatii ii faci mult mai rapid + la 30 de invitatii iti deblocheaza un grad >SweatCoin Influencer< care cu acesta poti scoate orice suma de bani ori cat de mica ar fi ea. Si asa poti face cat de cat mai rapid SweatCoins si Bani.

Edited by L3golas
Link to comment
Share on other sites

13 minutes ago, AlexPOWER King Of The Dead said:

Fabi are dreptate, aplicatia asta implica efort fizic prea mare, 100km face un atlet de performanta in 2-3 zile.

Este adevarat, pentru o persoana normala este putin probabil sa faca aceasta suma de kilometrii, dar cine a spus ca trebuie facuti pe moment, cu timpul se acumuleaza + invitatii.

Link to comment
Share on other sites

26 minutes ago, L3golas said:

In aproximatic 8 sau 9 luni de zile poti sa faci suma de 20.000 de sweatcoin facand pe fiecare zi cate 20 sweatcoin(asta fiind limita pe zi) fara invitatii. Sa zicem ca tu te duci zilnic la munca si faci pasii fara prea mare efort si fara sa iti dai seama ca ii faci, Iar peste cateva luni te trezesti cu 1.000$ in contul tau de paypal/bancar, nu ramai surprins? Acele 8/9 luni sunt extrem de mult dupa parerea mea, iar daca dai invitatii ii faci mult mai rapid + la 30 de invitatii iti deblocheaza un grad >SweatCoin Influencer< care cu acesta poti scoate orice suma de bani ori cat de mica ar fi ea. Si asa poti face cat de cat mai rapid SweatCoins si Bani.

nu se castiga asa ma =))

nu te mai uita la altii, nu se fac bani prin chestii d-astea, daca vrei sa faci ceva bagi 3.000 de euro in placi video si te apuci de minat, sau de trading sau ai mai mari sanse sa castigi la fortuna bet pentru ca astea nu o sa iti aduca niciodata venit

nu mai fii asa convins, ai sa vezi, stiu ce vorbesc pentru ca si eu am incercat inca din 2015 multe aplicatii si am consumat si mult timp pe ele, fara succes, conditiile se schimbau de la zi la zi.

Link to comment
Share on other sites

Pot spune ca este un cacat de aplicatie, iti contorizeaza mult mai putini pasi decat faci, Pe Samsung Health sa zicem am vreo 15k cand ma intorc de la liceu, pe rahatul ala de aplicatie aveam vreo 6 =)))). Treziti-va bai la realitate, nu orice vedeti pe internet e real, daca un youtuber face promovare la o aplicatie asta nu inseamna ca E INCREDIBIL DE BUNA, HAI SA NE IMBOGATIM STAND CU MAINILE IN CUR. Nu o sa te plateasca nimeni pentru ca mergi.

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
 Share

×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.