Jump to content

Bug - Conectare pe server-ul RPG 3.


Zarzare

Recommended Posts

Nick-ul tau: Zarzare
Server: RPG 3
Descrierea bugului: Nu mă pot conecta ca înainte de pe mai multe conturi, primesc mesajul "server closed the connection". Nici nu apuc să îmi conectez toate cele 10 conturi și primesc acest mesaj, după acea chiar dacă dau /q și încerc să mă reconectez pe conturile pe care funcționare mesajul este același ... și nu mai pot să intru cu niciun cont pe RPG 3 (Doar pe acest server, pe restul rpg-urilor funcționează) până nu dau restart la router.
Screenshot(s): https://imgur.com/a/U73omOS

Link to comment
Share on other sites

Revin cu următoarele, am constatat că după o perioadă de timp, nu mai face așa și pot să conectez și restul conturilor ... însă acum am întâmpinat aceiași situație, am dat un restart la router ... am reușit să conectez primele 7 conturi, acum primesc doar asta https://imgur.com/a/21V3z0p
P.S. Doar pe RPG 3 îmi face așa, m-am conectat fără probleme pe alte rpg-uri ... vă rog să rezolvați!!!

Link to comment
Share on other sites

Nu prea cred că problema pe care tu o întâmpini e una care să țină de GM-ul nostru. Cel mai probabil e o problemă de rețea.

Voi lăsa un scripter să confirme/infirme.

Link to comment
Share on other sites

Eu sunt Scripter Pawno si din cate stiu , Problema care o ai ar fi de la reteaua de net , ti-a scazut viteza de la net si nu iti mai merge toate conturile sa le conectezi . 

 

Incearca sa dai restart la Router sau sa bagi alt net sau sa nu mai bagi 10 conturi pe multiple ( mai este si de la multiple seting , Iati altul poate asta care il ai acm nu rezista 10 Conturi .) 

 

Respect Costy .

Link to comment
Share on other sites

2 hours ago, Kelton said:

Nu prea cred că problema pe care tu o întâmpini e una care să țină de GM-ul nostru. Cel mai probabil e o problemă de rețea.

Voi lăsa un scripter să confirme/infirme.

Nu este de la router, îl am de 5-6 luni și mergea bine merci cu oricâte conturi ... cum am spus, pe alte rpg-uri mă pot conecta.

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.