Jump to content

[REZOLVAT] Problema Website si forum


South loggeryS

Recommended Posts

Întrebarea / Nelămurirea / Ajutor: de cateva zile de cand am trecut inapoi la windows 7 aveam windows 10 inainte a inceput sa nu imi mai merga cum trebuie WebSite-ul si forum imi apar erori legate de certificate si ca sa intru trebuie sa aps pe avansat si procedati la b-zone.ro nesigur nu ca mar deranja tare dar apare acolo sus nesecurizat si mna de fiecare daca sa dai pe avansat e un pic enervant si inca una nu mi se salveaza parole si toate cele de fiecare daca trebuie sa bag eu manuel parolele....
Screenshot (în caz că este necesar): https://imgur.com/a/V7IooLM

Alte precizări: sper sa ma ajutati si pentru cei curiosi da am data ok la windows nush de ce ar face uitativa la error code din chrome. Dau +1 la cel ce ma ajuta mersi.

 

 

Link to comment
Share on other sites

24 minutes ago, Crack exe said:

e din cauza ca seful bobo n-a platit lemnele pentru securitate

mnah trebuie sa reinoiasca protectia aia de la google

Pentru limba romana, apasa tasta 1. :))

 

 

ON: Se cunoaste problema. Se rezolva curand. Nu ai ce face.

Link to comment
Share on other sites

Certificatele sunt platite si functionale. Cred ca tie iti sunt salvate niste certificate mai vechi. Incearca prima data sa dai un CTRL+SHIFT+R pe oricare pagina de la B-Zone. Daca nu merge, incearca sa resetezi browserul sau sa-l reinstalezi. Bafta!

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.