Jump to content
Hostul a fost schimbat. Daca vedeti serverul offline readaugati rpg.b-zone.ro sau 141.95.124.78:7777 in clientul de sa-mp ×

Problema Conectare


Adelante

Recommended Posts

Întrebarea / Nelămurirea / Ajutor: De ceva timp mi se intampla uneori cand intru in samp sa imi apara server closed the connection pe rpg3.Pe alte servere merge dar pe rpg3 imi da asta.Am windows 10, pana acum mergea perfect, dar cand ma loghez imi apare asta.Am incercat cu tot felul de mudpack-uri, samp r1/r2 fara moduri, gta clear dar nimic.Sper sa ma ajute cineva...
Screenshot (în caz că este necesar): https://imgur.com/a/xJl26IW

Alte precizări: Sper sa ma ajutati cat mai repede, am raport de facut...

Link to comment
Share on other sites

EN:- Maybe You Have Some Mods That Is Not Suitable To Your SA:MP Version, Delete One By One And Check, Or Maybe the Server Is Under Maintenance. (If So It Will be fixed automatically soon). If this Is Not Working Too, Then Create a new Administrator account, Copy Your GTA San Andreas To the Administrator Account, The Error Will be Fixed.

 

RO:- Poate Aveti niste modrui care nu sunt potrivite pentru versiunea dvs SA:MP, stergeti unul cate si verificati sau este posibil ca serverul sa die in intretinere. (Daca Da, va fi repede in curand). Daca Acest lucru nu functioneaza prea tare, creati un nou cont de Administrator, copiati-va GTA San Andreas Contului de Administrator, Erroarea va fi fixata.

 

Link to comment
Share on other sites

Descarca versiunea Hoodlum a jocului, este cea mai buna si fi atent la cum instalezi modurile. Puneți un anticrasher.

Dezinstaleza tot și instalează din nou. 

Uite aici cum sa instalezi corect GTA-ul: https://wiki.b-zone.ro/index.php?title=Tutorials:SAMP_Installation

or

Incearca sa-i dai end task din task manager, pentru ca probabil ruleaza pe fundal si incearca iara, daca tot asa face fa asta de mai multe ori pana iti deschide gta-ul.

 

Sper că te-am ajutat. :)

Link to comment
Share on other sites

12 hours ago, Rolland said:

Posibil sa fie bug că și acela de la logare când nu îți apare căsuța sa bagi parola

Da Sunt de acord.Acest lucru se intampla si cu mine

Link to comment
Share on other sites

12 hours ago, LunatiiC said:

Da Sunt de acord.Acest lucru se intampla si cu mine

Considering the number of your posts I will forgive you today.

Next time you will get verbal warn for useless posts.

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.