Jump to content

[Portofoliu] Lian


Lian
 Share

Recommended Posts

nBKT1OT.jpgvOcPmMr.jpgsqcnZNh.jpgP4B4t2c.jpg

14 hours ago, IONUT bat roaceri said:

Mai ai super mult de invatat daca stii sa fac un fel de avatare nu te baza doar pe ele. Mai ai de muncit la effecte si la stock si mai diversifica textul.

Mulțumesc pentru părere .Că să-ți zic sincer ,toți avem super mult de învățat din Photoshop.Nu zic că știu eu cine știe ce ,dar nici tu nu ești mai bun .Așa că amândoi trebuie sa învațăm ?

 

 

Link to comment
Share on other sites

@Lian Nu vreau sa fac off-topic aici dar nu am facut diferente dintr-e bine si tine :) Mi-am spus pur si simplu parerea cea ce faci tu este destul de ok dar effecte pe care le dai la toate avatarele merg mai mult pe avatare de tip Anime ai acelasi mod de a edita toate pozele incerca ceva mai nou si nu mai pune stock urile alea asa mari strica tot avatarul.

Link to comment
Share on other sites

Mai ai mult de lucrat la efecte, si parerea mea, nimenu nu poarta avatare cu acele bordere si un asa text.. adica, se purtau prin 2011-2012, uite-te prin alte portofolii si vezi `modelele` mai noi de avatare, poate iti iese ceva.

O seara buna.

Link to comment
Share on other sites

10 hours ago, Capital said:

Mai ai mult de lucrat la efecte, si parerea mea, nimenu nu poarta avatare cu acele bordere si un asa text.. adica, se purtau prin 2011-2012, uite-te prin alte portofolii si vezi `modelele` mai noi de avatare, poate iti iese ceva.

O seara buna.

Chestia este că zici tu ,un „designer” care știe doar să pună un drop shadow pe text și să editeze niște poze aiurea și alea pixelate .Oricum ms de sfat ;)

Link to comment
Share on other sites

Sincer, mai ai de lucrat, is prea pline, prea multe pe el, incearca sa il faci mai simplu, mai clean. Avatarele de genu se purtau acu ceva timp, sa fim seriosi. Cat despre acele coveruri sunt frumoase.

Edited by Cranien
Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
 Share

×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.