Jump to content

Cerere - ReLaXx. - Avatar


EnghinNASU
 Share

Recommended Posts

Display Name: ReLaXx NCS

Doresc (Avatar/Semnatura/Userbar/Logo): Avatar

Link către ultima cerere făcută (obligatoriu):

Imagine (obligatoriu pentru semnatura): -

Tema (In caz ca nu exista o imagine): Barbati in costul, ceva elegant, va pricepeti voi.

Text: “ReLaXx.” !

Dimensiuni: Le stiti voi.

Alte precizari: Cel mai bun primeste +1, multumesc mult oricui incearca sa-mi faca ceva frumos.

Edited by ReLaXx NCS
Link to comment
Share on other sites

MmsD06J.png?1

Link to comment
Share on other sites

6 hours ago, RW CristyanN said:

80dnZzm.png

 

3 hours ago, Olex said:

Untitled.png.a6ea814ec494647dea6f69a6f475a784.png

 

44 minutes ago, RW BrowN said:

MmsD06J.png?1

 

Adevarati artisti, bravo!

V-ati luat fiecare cate un avertisment verbal, la urmatoarea abatere castigati un warn!

Felicitari!

Link to comment
Share on other sites

8 minutes ago, Beyond said:

 

 

 

Adevarati artisti, bravo!

V-ati luat fiecare cate un avertisment verbal, la urmatoarea abatere castigati un warn!

Felicitari!

Lasa-ma sa-ti spun ceva, IMI BAG PULA-N MA-TA ❤️ 

Link to comment
Share on other sites

11 minutes ago, Beyond said:

 

 

 

Adevarati artisti, bravo!

V-ati luat fiecare cate un avertisment verbal, la urmatoarea abatere castigati un warn!

Felicitari!

La urmatoarea abatere ne faci la fiecare cate o muie. Unde mortii si ranitii ma tii scrie ca n-am voie sa postez lucrari facute in paint?

Moldovean parlit ce esti, te-a fatat ma-ta mare designer, sobolanu pulii.

Link to comment
Share on other sites

22 minutes ago, Beyond said:

 

 

 

Adevarati artisti, bravo!

V-ati luat fiecare cate un avertisment verbal, la urmatoarea abatere castigati un warn!

Felicitari!

Nu vad care e problema ta, nu este scris nici unde ca nu avem voie sa postam avatare facute in paint, totodata un asa avatar se poate face si in photoshop. Chiar vreau inca un warn la colectie manca-mi-ai pula.

Link to comment
Share on other sites

Cred ca e timpul sa inchidem topicul, se cam incing lucrurile pe aici. @ReLaXx NCS iti poti deschide un topic nou fara a mai astepta cele 3 zile. Ceilalti, daca mai vad lucrari si comportament de genul acesta, nu se va ajunge bine. Pai ce facem aici? Posturi la greu? Injuram oameni? Ziceti si voi ca sa stim pentru ce sa va sanctionam.

@Olex @RW CristyanN @RW BrowN

Quote
  • Dacă un designer observă lucrări din partea membrilor ce nu au experiență și postează pentru +1, are dreptul de a vă sancționa cu un avertisment verbal la prima abatere și la a doua abatere, un punct de warn.

Cius.

Edited by South OmE
Link to comment
Share on other sites

  • ome locked this topic

Bravo. Baietii care s-au dat smecheri pe aici au luat cate 2 puncte de warn pentru limbaj excesiv. Pacat ca unul dintre ei a ajuns la 10 warnuri adica ban permanent :(

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
 Share

×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.