Jump to content
Hostul a fost schimbat. Daca vedeti serverul offline readaugati rpg.b-zone.ro sau 141.95.124.78:7777 in clientul de sa-mp ×

Cand cineva ai doneaza lu bobo


dembouz
 Share

Recommended Posts

1 minute ago, D a n n said:

Nu, chiar nu vreau sa vad asa ceva. 

daca te deranjeaza gluma mea nu trebuia sa te uiti, stiu ca esti fan xxx si te deranjeaza dar nu am facut ceva wow sa il iau la misto sau ceva de genul

7 minutes ago, AlexPOWER is Numb said:

Bine, nu o sa zic nimic si o sa apreciez umorul negru obiectiv.

fan xxx, nu am facuto in nici un fel sa il fac de ras sau sa fac misto de el, doar mi a placut si am incercat sa fac ceva frumos

Link to comment
Share on other sites

1 minute ago, TLG Cipriian'ROYAL said:

Chit ca nu apreciez acesti "rapperi" din america, o sa comentez strict umorul din poza, este un umor negru, trebuie sa ai simtul umorului foarte bine dezvoltat, era mult mai funny daca-i puneai fata lu bobo ca sa nu fie ofensati ascultatorii.

sunt incepator nu prea stiu sa editez asa bine, nu inteleg dece va ofensati atata la un mme daca nu va place nu va uitati.

Link to comment
Share on other sites

3 minutes ago, Tarky said:

sunt incepator nu prea stiu sa editez asa bine, nu inteleg dece va ofensati atata la un mme daca nu va place nu va uitati.

Cat timp postezi intr-o sectiune poti sa fi 100% sigur ca o sa primesti comentarii de acest gen nu ai cum sa spui cuiva sa nu se uite cat timp este pe o sectiune open pentru toata lumea si din cate observi lumea nu este atat de ofensata daca erau ofensati iti spun sigur ca nu ar fi reactionat astfel. Referitor la meme nimic amuzant mi se pare chiar trist ca anumite persoane moarte sunt folosite pentru crearea unor meme-uri referitoare la samp.

Link to comment
Share on other sites

9 minutes ago, IngeruDrogat said:

Cat timp postezi intr-o sectiune poti sa fi 100% sigur ca o sa primesti comentarii de acest gen nu ai cum sa spui cuiva sa nu se uite cat timp este pe o sectiune open pentru toata lumea si din cate observi lumea nu este atat de ofensata daca erau ofensati iti spun sigur ca nu ar fi reactionat astfel. Referitor la meme nimic amuzant mi se pare chiar trist ca anumite persoane moarte sunt folosite pentru crearea unor meme-uri referitoare la samp.

Inteleg ce vrei sa spui, nu sunt primul care face mmeuri de tipul acesta

Link to comment
Share on other sites

21 minutes ago, Tarky said:

Inteleg ce vrei sa spui, nu sunt primul care face mmeuri de tipul acesta

Totusi nu era necesar sa fii unul dintre cei ce fac

39 minutes ago, Tarky said:

sunt incepator nu prea stiu sa editez asa bine, nu inteleg dece va ofensati atata la un mme daca nu va place nu va uitati.

Sunt 99% ca nu-i editat de tine, in primul rand, iar in al doilea... nu mai comenta la fiecare lucru ce ti se spune, las-o mai moale sau inchid topicul.

Nu ca as avea cv cu tine, dar asa sunt regulile.

A da si daca mai scrii inca o data ”mmeuri” trag gaz de butelie pe nas =))))

Link to comment
Share on other sites

18 minutes ago, Lewoo said:

Totusi nu era necesar sa fii unul dintre cei ce fac

Sunt 99% ca nu-i editat de tine, in primul rand, iar in al doilea... nu mai comenta la fiecare lucru ce ti se spune, las-o mai moale sau inchid topicul.

Nu ca as avea cv cu tine, dar asa sunt regulile.

A da si daca mai scrii inca o data ”mmeuri” trag gaz de butelie pe nas =))))

bravo tie poti sa tragi si ce vrei nu ma intereseaza ce faci tu

Link to comment
Share on other sites

12 minutes ago, Lewoo said:

Oh suntem rai, gata periculosule mai vorbim cand faci macar 10 ani

inainte sa zici de mine ca am 10 ani uitate la tine si dupa vorbim mai adultule, mai lasa jocurile ca nu rezolvi nimic daca esti tupeist in fata pc ului

Link to comment
Share on other sites

1 minute ago, Tarky said:

inainte sa zici de mine ca am 10 ani uitate la tine si dupa vorbim mai adultule, mai lasa jocurile ca nu rezolvi nimic daca esti tupeist in fata pc ului

Mandru tupeist ce stie sa scrie corect gramatical, spre deosebire de tine.

Gata cu balamucu, mi-e ca inchid topicu' asa din greseala

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
 Share

×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.