Jump to content

SOTW #13


Andrada
 Share

Recommended Posts

  • Signature of the week number: 13
  • Tema: hitman_absolution___agent_47_by_ivances-d539v7h.thumb.png.81b961e4ffdfdd8ef279528962ebc0fd.png
  • Dimensiuni: Maxim 500x350 si minim 300x100 pentru semnaturi orizontale. Maxim 350x500 si minim 100x300 pentru verticale.
  • Regulament: CLICK AICI
  • Durata: 11.11.2018 ora 11:59.
  • Alte precizari: Succes
Link to comment
Share on other sites

Am sa incep cu 3.

Este reușită doar că backgroundul parca nu se prea potrivește.Intr-o parte este gri ,iar în altă este colorat

2) Este simpla,un barcode și un fundal roșu ,nu prea ai ce comenta..

1) Este frumoasă este frumos îmbinat efectul de splash cu tenderul, doar că splashul acoperă din text

Eu am sa votez 1

Edited by Andrada
Greseala.
Link to comment
Share on other sites

Votez lucrarea cu numarul 2, o idee buna, lucrare curata, prin simplitatea sa este mult mai atragatoare fata de celelalte doua. Lucrarea numarul 1 este si ea  interesanta doar ca textul a stricat toata lucrarea, iar la lucrarea cu numarul 3 nu prea se potriveste backgroundul, nu mi se pare integrata ideea, avand in vedere ca este jumatate color si jumatate gri, trebuia sa duci lucrarea pana la capat intr-o singura nuanta din punctul meu de vedere sau sa faci acelasi lucru si cu textul sa fie toata lucrarea in aceeasi idee.

Link to comment
Share on other sites

Deci.

V2 are o ideie geniala dar acea tentativa de motion blur sau ce o fi ea strica tot si face ca imaginea sa arate foarte urat.

V3 nu stiu ce e. Nimic nu face parte din jocul Hitman si Agent are doar un fum in spatele lui. Daca avea ceva de a face cu jocul pe el il votam.

V1 arata asa "clean" si te face sa te gandesti la un Hitman Ca Hitman-ul omoara din umbra/fum sau ceva de unde nu te astepti si textul e bine pus si facut cu efecte frumoase.

 

Vot final: V1.

Link to comment
Share on other sites

Votez prima lucrare deoarece a venit cu o idee diferită de ceilalți, pe când, 2&3 au pus render-ul întreg pe un background și cam atât.

Chiar dacă acel text este oribil și ideea ok, apreciez că ai fost diferit și aproape ți-a ieșit ce ai vrut să faci.

Link to comment
Share on other sites

 

Rezultatele sunt acestea:

Locul 1 cu 5 voturi - V1, lucrare detinuta de @Founce. Esti rugat sa imi trimiti un PM cu mail-ul tau pe shop, pentru a primi cei 2 euro clienti.

Locul 2 cu doua voturi - V2, lucrare facuta de @Beyond.

Ultimul loc cu 0 voturi- V3, lucrare realizata de @ eB Alphadores Stefan (nu pot da mention).

 

Felicitari tuturor!

 

 

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
 Share

×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.